אירן להאקר הפרו-ישראלי: "אתה תושמד, יודעים היכן אתה"

מלחמת הסייבר עולה מדרגה: ההאקר הפרו-ישראלי, "חניבעל", פרסם היום כי קיבל מכתב איום במייל מלא אחר מאשר סגן ראש ממשלת אירן, בו הוא נקרא להפסיק את מתקפת הסייבר על מחשבים בעולם הערבי. "אם תפרסם את המידע על החשבונות - אותו גנבת, אני מבטיח לך שתושמד", נכתב. אתה מושפע מהתעמולה הישראלית, לעזאזל איתך יהודי"

אחמדינג'אד. סגן רה"מ איים (רויטרס)

ההאקר הפרו-ישראלי שמכנה את עצמו "חניבעל", אשר חשף בימים האחרונים עשרות אלפי כתובות מיילים עם סיסמאות שמאפשרות כניסה לחשבונות פייסבוק שונים ופרטים אישיים נוספים של אלפי מוסלמים, טוען הערב כי קיבל מכתב המכיל איומים מלא אחר מאשר סגן ראש ממשלת אירן.

"מצחיק שיש לו זמן להיכנס לתיבת המייל שלו, לקלל אותי ולאיים עלי", כתב חניבעל. "מר מוחמד, אתה לא מפחיד אותי יותר! לעולם לא תמצא אותי!

חניבעל מסביר כי היום בכוונתו "ללמד את סגן ראש הממשלה האירני לקח", ולפרסם כ-25 אלף כתובות מייל וחשבונות פייסבוק של לקוחות ערבים באינטרנט. "בשבת בערב אפרסם רשימה נוספת של כ-100 אלף כתובות מייל וחשבונות פייסבוק", הוא הזהיר.

"יודעים היכן אתה נמצא"

בנוסף, העביר ההאקר הפרו-ישראלי קישור לצילום מסך של המכתב שקיבל מסגן ראש הממשלה, לכאורה, מוחמד רזה-רהימי. "עובדיי דיווחו לי שפרצת לבנק המרכזי האירני וגנבת מידע חיוני. יש ברשותנו את כל הנתונים אודות הגלישה של חניבעל למערכת הבנק, כולל מידע על מיקומך הפיזי", נכתב במכתב.

"אם תפרסם את המידע על החשבונות - אותו גנבת, אני מבטיח לך שתושמד", תוכן המכתב. "אתה פוגע באירנים חסרי ישע. אתה מושפע מהתעמולה הישראלית, לעזאזל איתך יהודי!".

בתוך כך, קבוצת האקרים המכנה את עצמה thej0k3rs טוענת כי הפילה אתר ממשלתי סעודי בכתובת http://www.gab.gov.sa, וכי היום בשעות הצהריים הפילו אתר פקיסטני גדול עם למעלה מ-50 אלף כתבות תוכן באתר שכתובתו: http://www.pakistanrising.com.pk. "זו רק ההתחלה, ויש עוד המון הפתעות בדרך", כתבה הקבוצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת