ההאקר הסעודי פרסם עוד 200 כרטיסי אשראי: "טיפשים אמרו שמצאו אותי"

ההאקר OxOmar ממשיך לעשות שמות ברשת: הערב הוא פרסם עוד 200 כרטיסי אשראי של גולשים ישראלים, ועל הדרך ניצל את ההזדמנות להגיב לפרסומים האחרונים בישראל. "ראיתי כמה טיפשים שאמרו שהם מצאו אותי...אנשי המוסד, אל תבזבזו את הזמן שלכם", כתב. "אל תאלצו אותי לפרסם יותר מ-200 כרטיסי אשראי ביום"

עוד 200 כרטיסים הודלפו (רויטרס)

ההאקר OxOmar לא משתעמם: הערב פרסם ההאקר הסעודי רשימה של 200 כרטיסי אשראי ישראלים נוספים כחלק מהפריצות המתמשכות שלו לאתרים ישראלים וכתגובת נגד לתקיפות של האקרים ישראלים.

"המודיעין הרוסי סגר את כתובת המייל שלי תחת שירות הדואר האלקטוני "mail.ru", כתב עומאר בפתיחת ההודעה שלו הערב וציין שכעת הוא משתמש בשירות מיילים של "gaza.net". "ראיתי כמה טיפשים שאמרו שהם מצאו אותי: אחד במקסיקו, אחד בריאד, אחד בדובאי. תנו לי להסביר לכם: אף אחד לא יכול למצוא אותי. אנשי המוסד, אל תבזבזו את הזמן שלכם".

הוא ציין עוד כי הוא משתמש ביכולות של הצפנת מידע, כך שיהיה קשה לאתר אותו. "אם תחפשו אחרי בטח תגיעו להלסינקי, מינסק, ניו יורק, תל אביב, חיפה, טוקיו, מוסקבה ומקומות אחרים", אמר.

"אל תאלצו אותי לפרסם יותר מ-200 כרטיסי אשראי ביום"

עומאר גם התייחס להאקרים פלסטינים שפרצו לעמוד הבית של סגן שר החוץ, דני איילון, והציבו תמונה של נעל על פרצופו ושלחו לו הודעה על כך. "אני מזמין את כל ההאקרים מהעולם האיסלמי להתאחד וזה לא משנה מה אתם חושבים. אני מזמין את כל המוסלמים להתאחד נגד ישראל, האויב הגדול של כל המוסלמים".

עומאר גם הזמין האקרים טורקים להצטרף למאבק תוך כדי שהוא מזכיר להם את פרשת המשט. כמו כן, הזמין ההאקר לפרוץ לארגונים של הצבא והמודיעין הישראלי ולפרוץ לאתרים ישראליים אחרים כדי לפרסם את ההודעות שלהם עליהם.

על הדרך גם ביקר ההאקר את ההתנהלות של ההאקרים הישראליים שפרסמו, לטענתו, 200 כרטיסי אשראי פגי תוקף וללא מספרי ה- CVV שלהם. ההאקר מאיים לפרסם מדי יום 200 כרטיסי אשראי של אזרחים ישראליים: "אל תאלצו אותי לפרסם יותר מ-200 כרטיסי אשראי ביום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת