האקרים פרצו לאתר של סגן שר החוץ

"בשם אלוהים, הפריצה הזו היא התגובה לאיום ששיגר האיש שנקרא דני אילון: אנחנו לא מפחדים מהמילים חסרות הטעם שלך" - כך כתבו האקרים שפרצו לאתר של סגן שר החוץ. ההאקרים הביעו תמיכה ב"עומר", ההאקר שחשף את כרטיסי האשראי, ופרסמו גם תמונה של איילון עם סימני סוליות נעליים, ומתחתיה הכיתוב "מוכן לדריכה"

"מוזמנים לדרוך". האתר של דני אילון, היום (חדשות 2)

ההאקרים הסעודים מוכיחים היום שוב שידם הארוכה מגיעה לכל מקום, גם למשרד החוץ: אתר האינטרנט האישי של סגן שר החוץ דני אילון נפרץ על ידי ההאקרים שהזדהו בשמות "פוקסי" ו"צוות ההאקרים מעזה".

ההאקרים העלו תמונה של חמושים וכתבו תחתיה: "בשם אלוהים הרחמן והרחום. הפריצה הזו היא התגובה לאיום ששיגר האיש שנקרא דני אילון, האיש שאמר שהוא ישגר טילים על ההאקרים. אנחנו לא מפחדים מהמילים חסרות הטעם שלך, אנחנו מכריזים נגדך מלחמה ברשת, אנו מוכנים לקבל את הטילים שתשגר אלינו - אנו מוכנים להיות שאהידים".

ההאקרים פרסמו גם תמונה מאוד לא מחמיאה של איילון עם סימני סוליות נעליים, ומתחתיה הכיתוב "מוכן לדריכה".

ואם זה לא מספיק - הם הוסיפו מסר להאקר 'עומר', שביצע את פריצת כרטיסי האשראי הגדולה: "אנחנו איתך בפעולות נגד החזירים, אל תפחד מהאיומים שלהם, זהו מסר להאקרים - אתם צריכים לתקוף את אתרי הקופים והחזירים".

אילון: "לא יצליחו להביס אותנו"

בתגובה לפריצה לאתר האינטרנט מסר אילון כי הוא פועל לכך שישראל תאמץ את החוק בארה"ב המגדיר התקפות קיברנטיות כהתקפות טרור, על כל המשתמע מכך. "אף גורם לא יפסיק את פעילותי המדינית וההסברתית בזירות השונות, ובטח שלא במרחב המקוון. המרחב הקיברנטי הוא זירת המאבק החדשה שגם בה לא יצליחו להביס אותנו", טען אילון.

סגן שר החוץ אילון אמר בשבת האחרונה כי "כל פגיעה במרחב הקיברנטי של ישראל זו הפרת ריבונות השקולה לפעולת טרור ויש להתייחס אליה ככזו. לישראל יש יכולות אקטיביות לפגוע באלו המנסים לפגוע בה ואף גורם או 'האקר' לא יהיה חסין מפעולת תגובה".

אילון הגיב היום לפריצה של האקרים מוסלמים לאתר האינטרנט שלו: "אף גורם לא יפסיק את פעילותי המדינית וההסברתית בזירות השונות, ובטח שלא במרחב המקוון. המרחב הקיברנטי הוא זירת המאבק החדשה שגם בה לא יצליחו להביס אותנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק