מי האנשים שהכי עניינו אתכם השנה?

חברת גוגל חושפת היום את נתוני החיפוש של הישראלים במהלך שנת 2011. מהרשימות המתפרסמות ניתן לראות מה הכי העסיק אותנו השנה - גלעד שליט, אירן, סוריה ואיך לא - גם בר רפאלי

גלעד שליט ובר רפאלי. המחופשים ביותר (חדשות 2)

בזמן שאתם גלשתם בשנה האחרונה וחיפשתם אתרים, כתבות ותמונות באינטרנט, בגוגל לא ישבו בחיבוק ידיים ואספו את נתוני החיפוש של הגולשים בישראל. היום מתפרסמות מילות החיפוש הפופולאריות ביותר בשנה האחרונה, ללא הרבה הפתעות בצמרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתחום החדשות והאקטואליה, הישראלים התעניינו בראש ובראשונה בחייל גלעד שליט, שהוחזר לישראל לאחר חמש שנים וחצי בשבי החמאס. בנוסף מתברר כי העיסוק של הציבור במדינות האויב גדל גם הוא - המילים "סוריה" ו"אירן" הגיעו לרשימת חמשת המחופשות ביותר.

תכנית הריאלטי "האח הגדול" הגיעה למקום השני בתחום החדשות והאקטואליה. "אייפון 5", שעל פיתוחו עדיין עובדים במרתפי חברת אפל הגיע למקום השישי ברשימת החיפושים של גוגל ישראל.

מילות החיפוש הפופולריות בתחום החדשות והאקטואליה:

1. גלעד שליט
2. האח הגדול
3. סוריה
4. איראן
5. לוב
6. אייפון 5
7. שביתה
8. הפועל תל אביב
9. רכבת

גם הוא עניין אותנו השנה. ביבר (רויטרס)

ומיהם האנשים ששמם רשם את הזינוק הגבוה ביותר בחיפושים בשנה האחרונה? גם כאן נמצא גלעד שליט בראש הרשימה. מיד אחריו תוכלו למצוא את הזמרים הים תיכוניים עומר אדם אייל גולן. הזוג הצעיר והמפורסם סלינה גומז וג'סטין ביבר מככבים גם הם ברשימה והגיעו למקומות הרביעי והחמישי.

החיפושים ה"מזנקים" בקטגוריית אנשים:

1. גלעד שליט
2. עומר אדם
3. אייל גולן
4. סלינה גומז
5. ג'סטין ביבר
6. דודו אהרון
7. בר רפאלי
8. קרין גורן
9. יובל המבולבל
10. משה פרץ

התמונות המחופשות ביותר במהלך השנה האחרונה היו של הדוגמנית בר רפאלי. לרשימה זו הצליחו להיכנס גם ג'סטין ביבר וגלעד שליט. פרחים, אייפון 5, ולבבות היו גם הם ברשימת התמונות המבוקשות ביותר.

חיפושי התמונות הפופולרים ביותר:

1. בר רפאלי
2. פרחים
3. ג'סטין ביבר
4. אייפון 5
5. love
6. פורים
7. לבבות
8. גלעד שליט
9. דגל ישראל
10. דרדסים