מבזק הספורט: בית"ר מפסידה להפועל

מוליכת הטבלה בית"ר ירושלים מפסידה להפועל תל אביב 1-0 במשחק חלש של שתי הקבוצות. שיא המשחק נרשם דווקא מהיציעים כשאוהדי הפועל זרקו מאות כדורי ים למגרש. מכבי ת"א כדורסל ערכה לראשונה אימון מלא כהכנה למשחק הראשון בליגה האדריאטית עוד שלושה שבועות

בית"ר ירושלים יצאה למשחק חוץ מול הפועל ת"א בבלומפילד אדום. במטרה לשמור על מאזן מושלם. המשחק התחיל בביטחון עצמי של בית"ר ששלטה במגרש ואת הפועל ראו רק בדקה ה-38 קיבלה הפועל הזדמנות. המחצית הסתיימה בתיקו מאופס עם רמה נמוכה.

אוהדי הפועל הגיעו מצויידים בבלוני ים אדומים-לבנים למחצית השנייה וזרקו אותם למגרש וגרמו להפסקה זמנית שלו. 5 דק' אח"כ הפועל הגיעו לראשונה להזדמנות אמיתית אבל איגיבור מפסיד את ההזדמנות ומחמיץ.

בית"ר לא איימה באמת במחצית השנייה, והפועל תקפה יותר במחצית השנייה. 13 דק' לסיום והשער שעמד באוויר הגיע - תמוז בישל ודמארי גלגל פנימה, 1-0 להפועל ת"א וכך נסתיים משחק שהציג רמה נמוכה של שתי הקבוצות.

מכבי ת"א כדורסל נפגשה לראשונה בסגל מלא

מכבי ת"א תחל את העונה עוד שלושה שבועות במשחק מול נובו מסטו בליגה האדריאטית. הצהובים החלו שבוע של אימונים עם שלושה שחקני רכש חדשים, אך ללא המאמן. המאמן בלאט צפוי לחזור לקבוצה רק בטורניר ההכנה בצרפת ביום ראשון הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת