צפו בשער הסלאלום המדהים של מסי

במשך 76 דקות נאבקה אתמול ברצלונה במשחק האגרסיבי של שחקני ריאל מדריד מבלי להבקיע, אבל אז הגיע הגאון הארגנטינאי, כבש צמד ושם את חניכיו של גווארדיולה עם רגל וחצי בגמר. השער הראשון עוד היה שגרתי יחסית, אבל בדקה ה-87 לקח מסי את הכדור, עקף 4 שחקני הגנה והקפיץ לתוך הרשת של קסיאס ההמום. כך זה נראה

הם הוציאו תיקו עלוב בליגה והפסידו בגמר גביע המלך ליריבה השנואה ממדריד - אבל אתמול הוכיחו שחקני ברצלונה שלפחות בליגת האלופות, אין להם מתחרים. בראש החגיגה של הקטלונים עמד, איך לא, השחקן הכי טוב בעולם. ליאו מסי הוכיח שוב שהוא הגדול מכולם, והוביל את חבריו לניצחון ענק על ריאל ולעלייה כמעט בטוחה לגמר ליגת האלופות.

במשך רוב המשחק אתמול זה היה נראה יותר כמו קרב איגרוף ופחות כמו כדורגל, עם דחיפות, מרפקים, עבירות מכוערות, צהובים וגם אדום לפפה ובעקבות זאת גם הרחקה למוריניו. ריאל שיחקה אגרסיבי במטרה להפריע למרכז השדה של ברצלונה, והצליחה להחזיק מעמד ולשמור על השוויון. 

אבל אז, בדקה ה-76, דהר איברהים אפלאיי המחליף באגף ימין ושלח מסירת רוחב חזקה. מסי חדר לרחבה במהירות ובנגיעה הכניע את איקר קסיאס חסר האונים. כעבור 11 דקות נוספות הגיע היהלום האמיתי של המשחק. הגאון הארגנטינאי השלים סלאלום על פני 40 מטרים וארבעה שחקנים בהקפצה לרשת של סן איקר - שער ענק שכנראה הציב את האלופה הספרדית בגמר, וייכנס ללא ספק לספרי ההיסטוריה.

השואו של מסי הוכיח בפעם המי-יודע-כמה שמדובר בשחקן הטוב בעולם כיום ושבינתיים השליטה של ברצלונה בזירה המקומית נשמרת. מצד שני, מי יודע אם זה היה נגמר כך במקרה שריאל הייתה מסיימת את המפגש ב-10 שחקנים. מה שכמעט בטוח הוא שמדריד לא הייתה מגיעה לגומלין בקאמפ נואו עם יתרון משמעותי. גם פפה המורחק וסרחיו ראמוס המוצהב ייעדרו מהגומלין, וקשה לראות את הבלאנקוס יוצאים מהבור הזה.