זהבי מתייחס לשמועות על המאמן: "מקווה שאוסקר לא יריב עם אשתו בגללי"

הכוכב של מכבי ת"א התייחס לראשונה לגל השמועות שאפף את נסיבות עזיבתו של מאמן הקבוצה אוסקר גרסייה וקשר אליהן את זהבי ואשתו. "זה שטויות, אני ואשתי ביחסים מצויינים", אמר זהבי לחדשות 2. "לי אישית הסיפורים האלה לא הזיזו, אבל באשתי זה פגע"

רגע לפני פתיחת העונה, כשערפל עדיין אופף את הפרשה, התייחס היום (חמישי) לראשונה כדורגלן מכבי ת"א ערן זהבי לשמועות שקשרו עניינים אישיים של זהבי ואשתו לנסיבות עזיבתו של מאמן הקבוצה אוסקר גרסייה. "אני מאוד מאוד מקווה שהוא לא שמע את הסיפור הזה כדי שחס וחלילה לא יריב עם אשתו בגללי", אמר זהבי לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בזמן מבצע "צוק איתן", בדקה ה-90 לפני פתיחת העונה, הודיע מאמנה של מכבי גרסייה כי הוא עוזב את הארץ. ההנחה הרווחת היתה כי הוא עזב את ישראל בשל המצב הביטחוני.

אוסקר עצמו הוציא הודעה לאוהדים בה אמר כי התקשה לאמן את הקבוצה מקצועית בשבועות האחרונים - בשל המצב. למרות זאת, גל של שמועות אחרות שטף את הרשתות החברתיות בנוגע לסיבות האמיתיות בגינן עזב שכללו את כוכב מכבי ת"א זהבי ואשתו.

"לי אישית הסיפורים האלה לא הזיזו"

"מדובר בשטויות. אני ואשתי ביחסים מצויינים. אני מתקשה להאמין שיש אנשים שמאמינים לסיפורים האלה", אמר זהבי בביטחון והוסיף: "גם לי ולאוסקר היו יחסים טובים לכל אורך הדרך". עוד ציין הכוכב של מכבי: "לי אישית הסיפורים האלה לא הזיזו, אבל כמובן שבאשתי זה קצת יותר פגע. היא מאוד נזהרת מתקשורת והיא נאלצה לחוות את השמועה הזאת".

ביום ראשון הקרוב מכבי ת"א פותחת עונה וזהבי השחקן המצטיין של העונה הקודמת, שכבש 29 שערים, מתכוון להוביל את הקבוצה לאליפות שלישית ברציפות ואף לשפר את היכולת שלו. "אולי לא אבקיע שוב 29 שערים, כי זאת באמת כמות יוצאת דופן לקשר, אבל ברור שיש לי עוד הרבה מה לשפר במשחק שלי ואני בטוח שיהיה עוד יותר טוב", הבטיח זהבי.