מזרחי: "שחורציאניס טעה בתגובתו, אך יש גבול להבלגה"

לאחר המהומה שפרצה עם תום הדרבי, התייחס יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי לאירועים: "שחורציאניטיס לא התעמת עם איש אלא רדף אחרי אוהד שקילל אותו וירק עליו"; בעקבות האירוע תערוך מכבי תל אביב בירור

המהומה בדרבי הכדורסל של תל אביב: בסיום משחק הכדורסל בין הפועל למכבי תל אביב שהתקיים אמש (ב') התעמת שחקנה היווני של מכבי תל אביב סופוקליס שחורציאניטיס עם אוהדי הפועל בתגובה לקללות שהופנו לעברו. בסרטון נראה שחורציאניטיס רץ אל עבר אוהד שגידף אותו, כאשר אוהדים, כוחות אבטחה ושחקנה של מכבי תל אביב ג'ו אינגלס מנסים לבלום אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי התייחס בתכנית "החדשות הלילה" לאירועים שהתרחשו בסיום הדרבי. מזרחי אמר כי סופוקליס שחורציאניטיס, שחקנה היווני של מכבי תל אביב "לא התעמת עם איש, אלא רדף אחרי אוהד שקילל אותו וירק עליו". יו"ר הקבוצה הוסיף: "שחורציאניטיס לא היה צריך להגיב כך, אבל יש גם גבול להבלגה".

עוד אמר מזרחי, כי מכבי תל אביב תערוך בירור בנושא ולאחר שמיעת העובדות תקבל החלטה באיזה אופן לפעול. "אנחנו נגד כל אלימות שהיא, בוודאי אלימות פיזית. אלימות מילולית לפעמים כואבת יותר מאלימות פיזית" הוסיף יו"ר הקבוצה.