אוהדי הפועל תל אביב במחווה לאריק איינשטיין

בכל מגרשי ליגת העל ציינו לפני פתיחת משחקי מחזור הכדורגל את לכתו של אחד מאוהדי הכדורגל המפורסמים בישראל - הזמר אריק איינשטיין. הגדילה לעשות קבוצתו האהובה הפועל ת"א שלבשה חולצות עם שמו. בנוסף, בכל מגרשי הכדורגל בארץ עמדו במשך דקה ומחאו כפיים לכבודו

חולצת המשחק של הפועל ת"א (עמוד הפייסבוק של הפועל ת"א)

ההתאחדות לכדורגל ביקשה לקיים הערב (שבת) דקה של מחיאות כפיים בכל מגרשי הכדורגל בישראל, לזכרו של הזמר אריק איינשטיין שהלך השבוע לעולמו, והיה אחד מאוהדי הכדורגל המפורסמים במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בקבוצתו האהובה של איינשטיין, לה הקדיש שירים רבים כמו "אמרו לו" ("החולצה האדומה זאת לא מציאה"), "סע לאט" ("ואני חושב: הפועל שוב הפסידה, ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים להם את הלב") וכמובן השיר "אדומה שלי" - לא הסתפקו בכך.

הקבוצה באדום עלתה לשחק הערב בקריית שמונה כאשר על חולצות השחקנים נכתב במקום שמו של נותן החסות של הקבוצה: "אריק איינשטיין 1939-2013". הקהל האדום שעשה את הדרך צפונה הניף לפני המשחק שלט לזכרו של איינשטיין ובו נכתב: "אריק איינשטיין אדום לנצח, נזכור אותך תמיד".

המשחק עצמו הסתיים בתיקו 2:2 - עומר דמארי כבש לזכות הפועל, אחמד עאבד ותמיר כחלון ביצעו מהפך וישראל זגורי השווה את התוצאה. מהפועל תל אביב נמסר כי מדובר במחווה מצומצמת יחסית מאחר ומדובר במשחק חוץ ללא קהל רב. בשבוע הבא תקיים הקבוצה טקס גדול יותר באצטדיונה הביתי, בלומפילד שביפו, שביציעיו ישב איינשטיין פעמים רבות כל כך.