צפו: בארסה חוגגת על ריאל מדריד

איך אומרים נוקאאוט בקטלונית? השחקנים של פפ גווארדיולה הגיעו אמש לסנטיאגו ברנביאו, ומה שפעם נחשב עבורם למשחק קשה - הסתיים בעוד ניצחון גדול. שחקני ברצלונה גברו בסופר-קלאסיקו על היריבה השנואה ממדריד 1-3, בדרך לכבוש את ראשות הטבלה. צפו בשערים ובאירועים המרכזיים

רוב אוהדי הכדורגל בעולם חשבו שאולי הפעם זה יהיה אחרת, אולי הפעם הבלאנקוס של מדריד יצליחו לנצח את שורת הכוכבים של ברצלונה. אבל למרות שער מוקדם ויתרון הביתיות, 80,000 אוהדי ריאל בסנטיאגו ברנביאו ועוד מיליונים בבתים ברחבי העולם - נאלצו לטמון את ראשם בכפות ידיהם בתום המשחק.

זה דווקא התחיל חיובי עבור ריאל, כאשר כבר לאחר 22 שניות ניצל החלוץ הצרפתי קארים בנזמה טעות של שוער בארסה ואלדס, והעלה את קבוצתו ליתרון של 0-1. לברצלונה לקח דקות ארוכות לצאת מההלם, אבל בסוף זה קרה. בדקה ה-30 השווה אלכסיס סאנצ'ס הצ'יליאני את התוצאה, ומהדקה הזו המשחק הלך בכיוון אחד - הכיוון הקטלוני.

במחצית השנייה הוסיפו צ'אבי הרננדז, במשחקו ה-600 במדי ברצלונה, וססק פברגאס, הרכש הנוצץ מארסנל, עוד צמד שערים בדרך לניצחון ענק, 1-3. היה זה הניצחון השישי של בארסה על מדריד בשבעת המשחקים האחרונים. בעקבות הניצחון חזרה ברצלונה לראשות הטבלה, כאשר לריאל מדריד יש משחק חסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת