בן 12 נפצע קשה מרכב בקרית גת

תלמיד כיתה ז' מקריית גת שעבר את הכביש שלא במעבר חצייה, נפגע על ידי רכב חולף ונפצע קשה. הילד הועבר לבית החולים סורוקה שהוא מונשם ומורדם. פרמדיק מד"א בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "מצאנו אותו במצב מחוסר הכרה". בצומת מגל בשרון נהרג נהג מכונית פרטית בהתנגשות עם משאית

בן ה-12 עבר את הכביש לא במעבר חציה (חדשות 2)

תאונת דרכים קשה בקריית גת: סמוך לשעה 13:00 פגעה מכונית בילד בן 12, בזמן שחצה את הכביש. כתוצאה מפגיעת הרכב, הילד הוטח על אי תנועה בכביש ונפצע קשה. כוחות של מגן דוד אדום שהגיעו למקום הרדימו והנשימו את הילד והעבירו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע לקבלת טיפול רפואי.

המשטרה מסרה כי הילד, תלמיד כיתה ז' בעיר, חצה את הכביש שלא במעבר חציה. האירוע התרחש ברחוב השופטים, בקרבת בית הספר "גרוס", והביא להתקהלות רבה של ילדים ומורים במקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה ושלחה צוות בוחנים של מרחב לכיש לזירה לצורך בדיקות. נהג הרכב הפוגע נתן את גרסתו לאירוע לשוטרים בחדר המיון.

במקביל, סמוך לשעה 14:00, אירעה תאונת דרכים קשה בין משאית לרכב פרטי בכביש כפר הרא"ה כלניות בצומת מגל בשרון. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום נתקלו בנהג הרכב הפרטי כשהוא לכוד ברכבו. לאחר שחולץ נקבע מותו. נהג המשאית פונה במצב קל לבית החולים "הלל יפה" לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת