איים "לפוצץ את הביטוח הלאומי", העיר התחתית בחיפה שותקה

מי שנקלע היום לעיר התחתית בחיפה היה עלול לחשוב שהתרחש שם פיגוע. תושב העיר שאיים על המאבטחים בכניסה לביטוח לאומי כי "יפוצץ אותם" גרם להקפצת עשרות שוטרים ומאבטחים שסגרו את הכביש למשך שעה ארוכה. רק בתום התשאול בשטח ובדיקות החבלנים התברר כי ברכב אין שום מטען חבלה - והתנועה שבה לסדרה. המאיים עצמו נעצר

תושב חיפה, ללא עבר פלילי, עורר היום מהומה גדולה לאחר שאיים "לפוצץ את הביטוח הלאומי". למקום הוזעקו עשרות מאבטחים וכוחות גדולים של משטרה מחשש לאירוע בטחוני, והרחוב נסגר לתנועה – מה שהוביל לפקקי תנועה ממושכים. רק בתום חקירתו של האיש בשטח ובדיקה של כלי רכבו, הוא נעצר ונלקח לתחנת המשטרה.

האירוע התרחש היום בשעה 16:30 בעיר התחתית בחיפה. במשטרה טוענים כי מדובר בתושב העיר שיצא ברוגז ממשרדי הביטוח הלאומי, ואמר למאבטחים בכניסה: "אני אפוצץ אתכם", זאת לאחר שקיבל לטענתו טיפול לא הולם.

בעקבות הדברים ומחשש לאירוע ביטחוני, הוזעקו למקום עשרות מאבטחים ממשרדי הממשלה הסמוכים ומספר ניידות משטרה. האיש תושאל במשך זמן ממושך ברחוב, בעוד חבלנים סורקים את כלי רכבו אחר מטעני חבלה. המשטרה סגרה את הכביש לתנועה למשך שעה ארוכה, ובמקום נוצרו פקקי תנועה ממושכים.

בתום סריקת הרכב התברר כי הוא "נקי" מחומרי נפץ. האיש עצמו נעצר והובל לחקירה מעמיקה יותר בתחנת המשטרה, והרחוב שב ונפתח לתנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת