משאית צבאית עלתה באש בכביש 6

בעקבות תאונה בכביש 6 אחר הצהריים, משאית צבאית ורכב פרטי שהיו מעורבים בה החלו לעלות באש. בתחילה היה חשש כי מטען המשאית, המשמשת להובלת תחמושת, יתלקח ויגרום לנזק רב, אולם במהרה התברר כי המשאית ריקה וכבאים במקום השתלטו על האש. 3 בני אדם נפצעו קל ובינוני והמשטרה חסמה את הכביש

משאית צבאית להובלת תחמושת הייתה מעורבת אחר הצהריים בתאונה בכביש 6, סמוך למחלף קסם, והחלה לעלות באש. המשטרה חסמה את הכביש בשני הכיוונים ובמקום מתבצעות פעולות כיבוי בניסיון להשתלט על השריפה. כתוצאה מהתאונה נפצעו 2 אנשים באורח קל ואדם נוסף נפצע בינוני. מהמשטרה נמסר כי עומסי תנועה כבדים מורגשים באזור.

חמישה צוותי כיבוי מתחנת פתח תקווה הוזעקו למקום, על מנת להשתלט על האש. מתוך המשאית נשמעו פיצוצים ועלה החשש כי תחמושת שבתוכה תעלה באש. עם זאת, התברר כי המשאית ריקה מתחמושת וכי חומר הנפץ היחיד שנמצא עליה הוא מנשקם האישי של החיילים שהיו עליה.

עדי ראייה במקום מדווחים כי בנוסף למשאית, עלה באש גם רכב פרטי, שהיה ככל הנראה מעורב בתאונה. אחרי מאמצים, הצליחו הכבאים במקום להשתלט על האש. עם זאת, הכביש נותר חסום לתנועה והמשטרה ממליצה לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת