בשורה לישראלים: הוויזה לארה"ב תהיה זולה יותר

רבבות ישראלים יכולים לשמוח לאחר ששגרירות ארה"ב בישראל הודיעה על הוזלה משמעותית במחיר הוויזה למדינה. הסיבה: שינוי במערכת חדשה לקביעת ריאיונות. ההבדל: כמאה שקלים. וגם: משלוח הוויזה לבית המבקש - בחינם

בשורה לישראלים: הוויזה לארה"ב תהיה זולה (חדשות 2)

חדשות טובות לישראלים: שגרירות ארה"ב בישראל הודיעה כי החל מה-12 בדצמבר, נהלי הגשת הבקשות לוויזה למדינה ישתנו. לפי הנוהל החדש, יבוטל תהליך שעלה עד כה 100 שקלים למבקש הוויזה והמשלוח ייעשה בחינם לבית המבקש.

השינוי הוא פרי של הטמעה של מערכת חדשה בשגרירות לקביעת ריאיונות, שתתחיל לפעול ממש בקרוב. עלות הגשת הבקשה לאשרה לתיירים תעמוד עדיין על 140 דולרים, אך התהליך החדש לא יחייב רכישה של קוד אישי מזהה לפני הריאיון בשגרירות, מה שייקר משמעותית את המחיר. באתר השגרירות נכתב כי התהליך יוכל להתבצע באתר האינטרנט של השגרירות או באמצעות הטלפון.

העלות של תהליך רכישת הקוד עלתה למבקש יותר מ-20 דולרים והוא כעת יבוטל. בנוסף, הוזלה נוספת צפויה במשלוח של הוויזה לבית המבקש שתתבצע על חשבון השגרירות וכך גם מסמכים נוספים שתבקש השגרירות לאחר הריאיון האישי. בכך למעשה מבטלת השגרירות תשלום שלישי שהיה רגיל מבקש האשרה לשלם במסגרת התהליך.

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר שגרירות ארה"ב בישראל

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת