6 ימים אחרי שנדרסה: אמור בת ה-4 מתה מפצעיה

במשך כמעט שבוע נאבקה אמור מלכה בת ה-4 על חייה בביה"ח איכילוב, לאחר שחצתה את הכביש במעבר חצייה ונפגעה ממכונית ביום שלישי האחרון בצומת הרחובות קיבוץ גלויות וחכמי לובלין בת"א, עד שהרופאים הרימו ידיים וקבעו את מותה. הוריה מאשימים את הכביש בעל 4 הנתיבים: "שבתנו תהיה האחרונה שנפגעת בכביש המקולל הזה"

אמור מלכה ז"ל (חדשות 2)

אמור מלכה בת ה-4 מתל אביב הובאה היום למנוחות בבית העלמין בחולון, כמעט שבוע ימים לאחר שנפצעה אנושות מפגיעת מכונית חולפת כשחצתה את הכביש בצומת הרחובות קיבוץ גלויות וחכמי לובלין בתל אביב. המטפלת של הפעוטה ואחותה בת השנתיים נפצעו בתאונה באורח קל.

במשך ימים ארוכים סבלה אמור מפגיעות אנושות בראשה ובעמוד השדרה. הרופאים נאבקו על חייה, אך בשבת בבוקר נאלצו להרים ידיים לאחר שאמור נפטרה מפצעיה בבית החולים "איכילוב".

לטענת משפחתה, התאונה נגרמה לאחר ששתי מכוניות עצרו כדי לאפשר למטפלת ושתי הילדות לחצות את הכביש במעבר חציה, אך מכונית שלישית שלא עצרה - פגעה בהן. מאיר מלכה, אביה של אמור ז"ל, סיפר כי  "שעתיים לאחר התאונה התרחשה בדיוק באותו המקום תאונה נוספת עם פצועה. אנחנו רוצים שבתנו תהיה האחרונה שנפגעת בכביש הנורא הזה".

גורם במשטרה אישר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי על פי ממצאי החקירה הראשוניים, השלוש אכן חצו את הכביש במעבר החצייה, וכי רישיונו של הנהג הפוגע נשלל.

תושבי האזור: "חיי ילדינו מופקרים"

מספר חודשים קודם לכן באותו כביש הדמים נפצעה באורח קשה טליה ורד, אז בת חודשיים, ממכונית שנסעה במהירות הגבוהה מן המותר. ישראל, אביה של טליה אמר היום בזעם כי "חייה של טליה שלנו ניצלו, אך משפחת מלכה לא זכתה לאותו הנס". ורד הוסיף כי "הגיע הזמן לשים סוף לרולטה הרוסית".

כביש קיבוץ גלויות מחבר את נתיבי איילון עם גבול ת"א-יפו, כשבכל אחד מצדיו שלושה נתיבים. תושבים המתגוררים בקרבת המקום מציינים כי את מעבר החציה חוצים מדי יום אלפי ילדים ובני נוער המבקשים להגיע לבתי הספר הסמוכים. "אין רמזור, אין פסי האטה, אין גשר - חיי החוצים פשוט מופקרים", אומרים התושבים ודורשים כי המפגע התעבורתי יתוקן מיד ובכך יימנעו אסונות נוספים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת