חבריה של לי זיתוני יקיימו עצרת בקריאה להסגרת דורסיה

בסרטון חדש שעלה ל"יוטיוב" קוראים חבריה של לי זיתוני, שנדרסה למוות והופקרה על ידי צעיר שנמלט זמן קצר לאחר מכן לפריז, להגיע לעצרת מחאה שצפויה להתקיים ביום חמישי הקרוב, בקריאה להסגיר את הדורסים. "לא ניתן שכסף, פשע וגבולות מדיניים יעצרו את הצדק שצריך להיעשות", הם קוראים

לי זיתוני ז"ל. המאבק נמשך (חדשות 2)

חבריה של לי זיתוני ז"ל ממשיכים במאבק להחזרת דורסיה לישראל: בסרטון מצמרר חדש שהעלו לאתר "יוטיוב", הם קוראים להגיע לעצרת מחאה למען הסגרת דורסיה של הצעירה, שתתקיים בסוף השבוע הקרוב בתל אביב. "לא ניתן שכסף, פשע וגבולות מדיניים יעצרו את הצדק שצריך להיעשות", הם כותבים בפנייה לגולשים להגיע לעצרת.

"כולנו מגיעים ביום חמישי, שמונה בדצמבר 2011 בשעה 19:00 לצומת הרחובות פנקס-ויצמן בתל אביב, לעצרת המחאה ופתיחת המאבק בתאונות הפגע וברח". בעצרת, לדברי המארגנים, צפויים ליטול חלק מספר אמנים - ובהם מוש בן ארי ואמיר דדון. "כל זוג רגליים, כל קול, כל ידיים חשוב. לא בשביל לי, אלא בשבילי. לפני שלושה חודשים זו הייתה היא, מחר זה יכול להיות כל אחד מאיתנו".

צפו בסרטון החדש שעלה לרשת

חבריה של לי נגד ראש עיריית פריז

ראש עיריית פריז ברטראן דלנואה שהגיע השבוע לישראל דחה את בקשת חבריה של לי להיפגש עמם. במהלך פגישתו עם יו"ר התאחדות הסטודנטים איציק שמולי, הפגינו כמה מחבריה של לי. "באנו לצעוק את הזעקה שלי לא יכולה לצעוק", אמר אחד מהחברים.

בשבוע שעבר בן זוגה של זיתוני, רועי פלד, יחד עם חברים נוספים של הצעירה הגיעו לבית הנתיבות בנמל התעופה בן-גוריון והמתינו לבואם של נוסעים שהגיעו ארצה בטיסות שנחתו מצרפת. הם חילקו להם עלונים שדימו רישיון נהיגה של שני החשודים במעשה - עם כיתוב "רישיון להרוג" - והסבירו להם את הצורך בהסגרתם.

חלק מהנוסעים הביעו הזדהות עם המאבק, ואחרים לקחו לידיהם את העלונים בנימוס והמשיכו בדרכם. "אנחנו כאן כדי להראות למי שנחת מהטיסה מפריז ששני הפושעים הנאלחים הללו עדיין מסתובבים חופשיים", הסביר פלד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת