מיהר לבקר חברו שנפצע קשה בתאונה - ודרס שני הולכי רגל

צעיר שככל הנראה מיהר לבקר את חברו שנפצע קשה בתאונה הלילה בכפר סבא, דרס שני הולכי רגל ופצע אותם באורח בינוני וקל. בתאונה בה היה מעורב חברו נהרג עדן מוסאי, חייל בשירות סדיר

חבר של האדם שנפצע קשה בתאונה הקטלנית הלילה בכפר סבא, ככל הנראה מיהר לבקר את חברו בבית החולים, ובדרך היה מעורב בעצמו בתאונה, בה דרס הבוקר שני הולכי רגל בכניסה למושב אלישמע בשרון.

צוות מגן דוד אדום פינה את השניים שנפצעו באורח בינוני, לבית החולים מאיר בכפר סבא.

חייל בן 19 נהרג במהלך מרדף משטרתי

עדן מוסאי, חייל בן 19 תושב כפר סבא נהרג הלילה ושני בני אדם נוספים נפצעו בתאונת דרכים בין שני כלי רכב ברחוב בן יהודה בכפר סבא. נהג הרכב, שנפצע באורח קשה, ניסה להימלט מניידת משטרה, שעצרה אותו לבדיקות בעקבות נהיגה פרועה. החייל שנהרג יובא למנוחות בבית העלמין בעיר בשעה 12:00. המשפחה הבהירה באמצעות דובר צה"ל כי היא אינה מעוניינת בסיקור תקשורתי של ההלוויה.

סמוך לשעה 02:00 פגע כלי הרכב החשוד ברכב נוסף ולאחר מכן התנגש בעמוד חשמל בצומת הרחובות בן יהודה והפועל בכפר סבא. התאונה התרחשה לאחר שבמהלך הלילה התקיימה פעילות של מרחב שרון במשטרה לאיתור נהגים שיכורים. על פי החשד, במהלך הפעילות הבחין צוות של מתנדבים מתחנת כפר סבא ברכב משתולל ביציאה מהיישוב בצרה. הרכב נעצר על ידי המתנדבים בפנייה לכביש 4.

השוטרים שניגשו אל הרכב ביקשו מהנהג לעצור בצד הדרך לבדיקה. מסיבה שאינה ברורה החל הנהג להימלט ופתח בנסיעה מהירה, כשניידת המשטרה דולקת בעקבותיו.במחלף רעננה-צפון פנה הנהג לכיוון כפר סבא תוך כדי שהוא עובר את הצמתים בדרכו באור אדום. בצומת הרחובות בן יהודה והפועל פגע בכלי רכב נוסף שחצה את הצומת ולאחר מכן התנגש בעמוד חשמל.

כתוצאה מהפגיעה נפצע הנוסע, בשנות העשרים לחייו באורח אנוש והנהג, גם הוא צעיר בשנות העשרים נפצע באורח קשה, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. צוותי מד"א שהגיעו למקום מצאו את השניים לכודים בתוך הרכב ועמלו שעה ארוכה על חילוצם. בתום החילוץ נאלצו להכריז על מותו של הנוסע. נהג הרכב השני נפצע באורח קל. הפצועים פונו לקבלת טיפול בבית החולים בילינסון בפתח תקווה.

מפקד מרחב שרון במשטרה הורה לפתוח בחקירה שתבדוק גם את ההיבט המבצעי של התאונה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת