בן 20 נשרף למוות בגלל תנור חימום

שירותי הכבאות חושדים כי תנור חשמלי שהושאר בסמוך לספה, גרם לדליקה הקטלנית הלילה במצפה יריחו, בה קיפח את חייו צעיר בן 20. במשטרה ובשירותי הכבאות ממשיכים בחקירת המקרה ובבתי החולים בבירה מטפלים בשני בני אדם שנפצעו קל במהלך האירוע משאיפת עשן

(חדשות 2)

טרגדיה הלילה במצפה יריחו: צעיר כבן 20 נספה הלילה בדליקה שפרצה בקראוון בו התגורר. תחילה פונה הצעיר לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים במצב קשה, תוך שהוא סובל מכוויות ושאיפת עשן. לאחר ניסיונות הרופאים לייצב את מצבו - נפטר הצעיר.

מחקירה ראשונית של נסיבות האירוע, עולה כי ככל הנראה תנור חשמלי שהושאר דולק ליד ספה - גרם להתלקחותה. האש כילתה את הדירה, וכאשר הבחינו בכך שני צעירים נוספים, הם ניסו לחלץ את חברם. השניים נפגעו משאיפת עשן.

"כרגע אנו חוקרים את הדליקה ואת נסיבותיה, כאשר על פי ההערכה מכשיר חשמלי שהושאר דולק במהלך הלילה גרם לשריפה", סיפר ג'קי בנימיני, דובר שירותי הכבאות ביהודה ושומרון. "אנו כרגע ממתינים לתוצאות הבדיקה של חוקר השריפות", אמרה לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק נורית צמח, דוברת מחוז ש"י של משטרת ישראל.

בעקבות המקרה המצער הורה רב טפסר שחר אילון, נציב כבאות והצלה ארצי, על הקמת ועדת בדיקה שתבדוק את סדרי הפעולות במהלך כיבוי האש ואת סידורי הבטיחות במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת