אביה של החיילת שנפצעה ב"פורום": "דורון מחייכת, מרגישה את הידיים והרגליים"

דורון גנון, חיילת בת 19, נפצעה קשה לאחר שצעיר נפל עליה במהלך בילוי במועדון ה"פורום" בבאר שבע. במשך שבועיים הייתה מאושפזת במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים סורוקה, ומחר היא תועבר למחלקת שיקום נשימתי במטרה לגמול אותה ממכשיר ההנשמה. "אנחנו מאמינים שהתוצאה הסופית היא שדורון תהיה על הרגליים", אומר אביה

"דורון כבר מרגישה את הרגליים" (פייסבוק)

שבועיים לאחר שנפצעה באורח קשה מאוד במועדון הפורום בבאר שבע, לאחר שצעיר נפל עליה במהלך הבילוי, חל שיפור במצבה של החיילת דורון גנון. "היא מחייכת ומרגישה את הידיים והרגליים", סיפר היום (שני) אביה לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז שנפצעה מאושפזת דורון במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים סורוקה בבאר שבע. מחר בבוקר היא תועבר למחלקת שיקום נשימתי בבית חולים תל השומר, במטרה לגמול אותה ממכשיר ההנשמה.

דורון מתקשרת עם רופאיה ועם בני משפחתה באמצעות תנועות שפתיים ורופא המחלקה אמר להוריה כי הצלחתה להתקשר היא סימן מעודד. "זו ריצת מרתון", אמר יהודה, אביה של דורון. "אנחנו מאוד מקווים ומאמינים בכל לב שהתוצאה הסופית היא שדורון תהיה על הרגליים".

פציעתה של דורון לא הייתה הפעם הראשונה שבה נאלצו ההורים ללוות את אחד מילדיהם לבית החולים. במהלך מבצע "צוק איתן" נפצע בנם שי בסג'עייה ועדיין מאושפז במחלקת שיקום בתל השומר.

"אנחנו רוצים להודות למנהל מחלקת טיפול נמרץ ד"ר מוטי קליין, לרופאים המנתחים ולצוות האחיות על הטיפול המסור בדורון", הוסיף האב יהודה. "אנחנו מבקשים להתפלל להמשך החלמתה המלאה ומודים לעם ישראל על כל החיזוק והתמיכה שאנחנו מקבלים".