משאית נסעה לאחור ודרסה הולכת רגל

בוקר קשה בכבישים עם שני הרוגים בשתי תאונות דרכים שונות. הולכת רגל כבת 40 נהרגה מפגיעה משאית לחלוקת לחם בגבעתיים. האישה נלכדה בין גלגלי המשאית ולפרמדיקים שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה. במשטרה חושדים: זמזם הנסיעה לאחור לא פעל. אדם אחד נהרג ואדם נוסף נפצע אנוש בתאונה נוספת בגוש עציון

שני הרוגים בשתי תאונות דרכים שונות הבוקר: בגבעתיים התנגשה משאית לחלוקת לחם בהולכת רגל כבת 40 שנהרגה במקום; בצומת אפרת צפון בכביש מספר 60 בגוש עציון התנגשה משאית ברכב פרטי, וגרמה למותו של אדם אחד. אדם נוסף נפצע באורח אנוש.

התאונה הראשונה התרחשה בצומת הרחובות כצנלסון ודרך בן גוריון בגבעתיים, סמוך לשעה 08:30. משאית לחלוקת לחם שסיימה את פריקת הסחורה בסופרמרקט נסעה לאחור ופגעה באישה כבת 40 שעברה בכביש. למרבה הזוועה, נהג המשאית לא הבחין באישה, שנקלעה אל בין גלגלי הרכב הכבד.

למקום הוזעקו פרמדיקים של מד"א, שלא יכלו לעשות דבר כדי להציל את חייה. "הגענו לזירה בתוך דקה אבל לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה", אמר ממלא מקום דובר מד"א, נדבר מצנר. בוחני תנועה של המשטרה בודקים כעת את נסיבות התאונה, ובמשטרה חושדים כי רמקול הצפצפה של הנסיעה לאחור במשאית לא פעל, ולכן הולכת הרגל לא הבחינה במשאית הנעה לאחור.

בתאונה נוספת שהתרחשה הבוקר בכביש מספר 60 בין משאית לרכב פרטי, נלכד ההרוג כבן 50 ברכבו הפרטי והפצוע האנוש כבן 40 נלכד במשאית בה נסע. צוותי חילוץ של כיבוי אש פעלו במקום וחילצו את השניים. "זה היה מראה מחריד", סיפר רס"ב ג'קי בנימיני, דובר כיבוי אש איו"ש. המשטרה פתחה בחקירת האירועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת