בן 60 זכה ב-11 מיליון שקל בלוטו

תושב תל אביב שכח שמילא את הטופס וסיפר שגילה אותו במקרה. הזוכה המאושר שהשקיע בס"ה 29 שקלים בלוטומט אמר שימשיך למלא גם בעתיד: "יש כאלה שהמזל דופק אצלם פעמיים"

זכה ב-11 מיליון שקל. ארכיון (חדשות 2)

תושב תל אביב בשנות ה-60 לחייו זכה ב-11 מיליון שקלים בלוטו בהגרלה שנערכה ביום שלישי 15 בנובמבר.

את ההגרלה ראה בטלוויזיה אך שכח שיש ברשותו טופס. "לא זכרתי שיש לי טופס, ב-12:00 בלילה לפני שנכנסתי למיטה הזזתי במקרה את היומן וגיליתי שיש למטה טופס לוטו, כשהשוויתי את המספרים לטופס שברשותי גיליתי לתדהמתי כי כל המספרים שעלו בגורל נמצאים אצלי בטופס. מיד הכנסתי את הטופס לארנק ואת הארנק הנחתי מתחת לכרית כדי שאם חלילה יפרצו לי הביתה לא ימצאו את הטופס".

"לאחר שגיליתי את דבר הזכייה החלטתי כי אני לא אגש לבית מפעל הפיס לדרוש את הפרס מיד אלא אמתין כמה ימים ואז אגש לדרוש את הפרס".

הזוכה הנרגש הגיע היום לבית מפעל הפיס וסיפר כי הוא אב לחמישה ילדים וסב לשמונה נכדים, "כל הילדים שלי מוצלחים, משכילים ובעלי מקצועות מכובדים, אך לכולם ללא יוצא מן הכלל יש משכנתה שמכבידה עליהם והם זקוקים לעזרה. עד היום לא יכולתי לעזור להם. עכשיו כשזכיתי כל ילד יקבל סכום של כסף שאני מקווה שיעזור להם עם המשכנתא ויהיה להם קל יותר".

את הטופס רכש הזוכה בסכום של 29 שקל בלבד, טופס רגיל, לוטומט. למרות זכייתו אמר כי ימשיך למלא טופסי לוטו בקביעות פעמיים בשבוע - "אין לדעת, יש אנשים שאצלם המזל דופק פעמיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת