טרגדיה: אם ובתה נהרגו בשריפה

פרמדיקים שהוזעקו לזירת שריפה באשקלון נתקלו במקום במחזה מחריד: אישה בת 90 ובתה בת ה-60 נספו שתיהן בשריפה שפרצה בדירתן, ככל הנראה מתנור. שכנים סיפרו: דפקנו על הדלת וניסינו להעירן – הן לא ענו

טרגדיה באשקלון: אישה כבת 90 ובתה בת ה-60 נספו בשריפה שפרצה בבניין בעיר. פרמדיקים שהגיעו למקום מצאו את הבת כשהיא ללא רוח חיים והתעורר חשש כי גם האם לכודה באש. כשהצליחו להגיע אליה, הבינו כי איחרו את המועד - וגם האם נהרגה בדליקה.

סמוך לשעה 4:20 הבוקר, התקבלה במד"א מרחב לכיש קריאה על שריפה המשתוללת בקומה ה-18 של בניין ברחוב בן גוריון באשקלון. פרמדיקים הוזעקו למקום, וכשהגיעו, מצאו בזירה אישה כבת 60 כשהיא ללא רוח חיים. מהר מאוד התברר כי קיים חשש ללכודה נוספת באש שפרצה בקומה הגבוהה.

כוחות גדולים של מד"א, משטרה ומכבי אש הוזעקו לאירוע. בהמשך, חולצה מהשריפה גופתה של אישה נוספת, קשישה כבת 90, ככל הנראה אמה של ההרוגה הראשונה שנמצאה. הכבאים הצליחו להשתלט על האש והמשטרה פתחה בחקירה, בניסיון לברר את נסיבות האירוע.

מבדיקת המשטרה וכיבוי אש, ככל הנראה, סיבת הדליקה היא תנור חימום שדלק בסמוך למיטה. במהלך הדירה היה חשש מהתפשטות האש, מספר דירות פונו ושאר הדיירים בבניין התבקשו להישאר בביתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת