משפחת ההרוג במלון באילת שוקלת לתבוע

במשפחת בן-סימון מתקשים להתמודד עם אובדן בן הזקונים מתן, שנהרג בחופשה באילת לאחר שפרגולה קרסה עליו. עם התחזקות הסימנים לרשלנות מצד בית המלון, במשפחה שוקלים לתבוע את מנהלי מלון מרידיאן. "זה מוות שלא צריך לקרות", אמרה קרובת משפחתו

יממה לאחר מותו הטרגי של מתן בן-סימון, חבריו ובני משפחתו עדיין מתקשים להשלים עם מותו של הצעיר בן ה-18, שנהרג עקב קריסת פרגולה במלון בו שהה באילת.

"שמעתי בום, ולא הספקנו לעשות כלום", תיאר חברו של מתן, אדיר זוהר, את הרגעים שלאחר קריסת הפרגולה. "היו שם הרבה צרחות ובלאגן. האנשים ששהו בחדר לידנו עזרו לנו להרים את הפרגולה ואת מתן". בת משפחתו של בן-סימון הוסיפה כי "זה מוות שלא צריך לקרות - זה בית מלון".

מתן, כמו שאר חבריו שבילו עמו באילת, היה אמור ללכת בעקבות אחיו ולהתגייס לחטיבת גבעתי. "הוא רצה ללכת לגולני, אבל שיבצו אותו בגבעתי", אמר אחיו ניסים. "הוא רק רצה לתרום, ממש לא שינה לו איפה, פשוט רצה לתרום למדינה".

חקירת המקרה נמשכת, ולאחר בדיקת מהנדסים וחקירת המשטרה, מתחזקות ההערכות לפיהן קריסת הפרגולה התרחשה כתוצאה מרשלנות לאחר שנמצאו שרידי חלודה ולא בעקבות העובדה שהצעירים נתלו עליה כפי שנטען אתמול. עכשיו, המשפחה מאיימת לתבוע את בית המלון מרידיאן בעקבות רשלנות, שהביאה למותו של בן הזקונים מתן.

ממלון מרידיאן נמסר אתמול בתגובה למקרה: "אנו מצרים על המקרה שארע, הנושא נמצא בחקירת משטרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת