עץ נפל על רכב - הנהג ניצל בנס

עדי נסע הבוקר לעבודתו בפתח תקווה, כשלפתע קרס עץ ענק ממש על גג מכוניתו, שנמעכה כמעט לחלוטין. "זה היה כמו פיצוץ", סיפר הנהג, שיצא למרבה ההפתעה בריא ושלם, לחדשות 2 באינטרנט, והוסיף: "בסוף יצאתי החוצה דרך החלון"

העץ על רכבו של עדי. ניצל בנס (חדשות 2)

החורף כבר כאן - ואיתו גם הגשם, הרוחות העזות והנזקים: עץ שלם קרס היום על מכונית בפתח תקווה ורק במזל, הנהג יצא בריא ושלם.

התקרית אירעה הבוקר בצומת הרחובות קרן קיימת ורוטשילד בעיר. עדי, בן 25, נסע במכוניתו בדרך לעבודה כשלפתע שמע רעש עז. "זה היה כמו פיצוץ", אמר לחדשות 2 באינטרנט. "אני מסתכל ורואה את כל האוטו מעוך, הכל נמעך".

"לא היה גשם, דווקא היה יפה בחוץ", המשיך ותיאר. "התנפצו כל החלונות, באתי לצאת וראיתי שאני לא יכול לפתוח את הדלת. היו אנשים שהתחילו לצעוק. בסוף יצאתי החוצה דרך החלון". העץ נעקר מהשורש - ונחת כולו על הרכב. "היה בור ענק אחר כך במקום", סיפר הנהג שניצל.

מעיריית פתח תקווה נמסר בתגובה כי "לקראת החורף, אגף גנים ונוף בעירייה פועל לחיזוק עצים או פינות נוי שיש סכנה שיפלו, ומתחזק את זה. בשל הרוח החזקה, כנראה שגם התחזוקה לא כל כך סייעה. אם נגרם נזק לרכב, הנהג מוזמן להגיש לאגף הביטוחים בעירייה תלונה או תביעה".

האירוע הלא נעים הזה בפתח תקווה מצטרף לאירוע עוד יותר לא נעים, אמש בעיר מודיעין, אז הוצף קניון עזריאלי בעיר בעשרות מ"מ של מי גשמים. מערכת הניקוז בעיר קרסה, וכתוצאה מכך חדרו המים לתוך הקניון וכפי שניתן לראות בתמונות - גרמו להצפת המתחם.

הגשם צפוי להתחדש בעוצמה רבה מחר בצפון, ויגיע למרכז בשעות הערב. ביום חמישי יהיה אף יותר גשום, בשישי הגשם ייחלש מעט ובשבת שוב יום חורפי למדי. ההמלצה שלנו: בסוף השבוע כדאי להישאר בבית, וטיולים - לדחות לפעם אחרת.

הדיווח הראשון הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת