היום רוחות, מחר - שיא הסערה

אחרי ערב גשום וסוער שגרם להצפת קניון עזריאלי במודיעין וסגירתו, נפסקו הגשמים והוחלפו ברוחות שצפויות לנשב במהירות 30-60 קמ"ש. יהיה קר ואביך. מחר יתחדשו הגשמים והסערה תגיע לשיאה עם גשמים שישטפו את האובך. גם סוף השבוע צפוי להיות גשום

שבוע של גשם (חדשות 2)

אחרי הממטרים הכבדים שהיו מנת חלקם של תושבי הצפון והמרכז - המיני-סופה הזו חלפה ובמקום גשמים נקבל רוחות. במהלך היום צפויות לנשוב רוחות עזות בעוצמה של 30-60 קמ"ש, ומזג האוויר יהיה אביך. מחר הסערה תגיע לשיאה כשהגשם ישטוף את האובך.

הטמפרטורות החזויות להיום:

 טמפרטורות היוםטמפרטורות הלילה
חרמון82
קריית שמונה1912
טבריה2316
חיפה2012
תל אביב2215
ירושלים1610
באר שבע2313
ים המלח2318
אילת2515

התחזית למחר נכון לעכשיו היא אפורה וקודרת, וכוללת סופות רעמים, ברד, ואפילו נדי מים בחופי הים.

בסוף השבוע הגשמים יימשכו, כששיטפונות ייתכנו בנחלי הדרום. וגם, אולי, בפעם הראשונה, שלג יחל לרדת בחרמון - אך כרגע האתר לא צפוי להיות פתוח למבקרים.

אז החורף הגיע והביא עמו ממטרים כבדים, אבל לדבר כזה לא ציפו באי קניון עזריאלי במודיעין אנש. הגשם השוצף הציף את הקניון - שנסגר. המים חדרו לתוך הקניון וכפי שניתן לראות בתמונות - וגרמו להצפת המתחם.

לפני שנה: יותר מ-30 מעלות בכל הארץ

זוכרים את נובמבר בשנה שעברה? אתמול לפני שנה בדיוק היה היום החם ביותר בנובמבר, שגם היה הכי יבש בהיסטוריה המתועדת. בחלק מהמקומות נשברו שיאי החום לנובמבר. בירושלים היו 30 מעלות, בבאר שבע 35, ובבית דגן 36. כך שגם אם לא ירד עליכם גשם היום, אתם חייבים להודות - הסתיו השנה, מתנהג כמו סתיו אמיתי.

אתמול, עוד לפני הזריחה, עברו ענני סערה מעל קו החוץ, שגרמו לרוחות עזות והורידו ממטרים כבדים.

רוצים לקבל עידכונים שוטפים על מזג האוויר? הצטרפו לדף התחזית של חדשות 2 בפייסבוק