טכנאי הוט הכריזו על סכסוך עבודה; בקרוב שביתה?

אחרי שנים שבהן הורעו תנאי עבודתם, טכנאי הוט התאגדו ודורשים מההנהלה לשפר את תנאי העסקתם. לטענתם, לא קיבלו תגמול על שעות נוספות, שכרם לא עודכן והם אינם זכאים להפסקה במסגרת עבודתם. ההסתדרות להנהלת הוט: "נהלו מו"מ כדי שלא נגיע להפעלת צעדים ארגוניים בחברה"

הטכנאים טוענים שהתקלה היא בתנאי העסקתם (חדשות 2)

טכנאי הוט דורשים שיפור מיידי בתנאי העסקתם: ועדת תיאום וביצוע של ההסתדרות הכריזה הבוקר על סכסוך עבודה ב"הוט טלקום", שנוגע לטכנאי החברה, בעקבות סירוב ההנהלה להכיר בנציגות ההסתדרות ובוועד העובדים. לטענת נציגי ההסתדרות, ההנהלה מנסה לפגוע בהתארגנות, ופועלת לביטול חברות העובדים בה. ההכרזה על סכסוך העבודה לא תפגע בעבודת הטכנאים, שימשיכו לעבוד במקביל למשא ומתן עם ההנהלה.

"אנו קוראים להנהלה להיכנס למשא ומתן אינטנסיבי להסדרת תנאי העסקתם וביטחונם התעסוקתי של טכנאי החברה, כדי למנוע את הפעלת הצעדים הארגוניים בחברה", אמר יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, אבי ניסנקורן.

כ-700 טכנאי "הוט טלקום" התאגדו לאחרונה בהסתדרות והקימו ועד עובדים בניסיון לשפר את תנאי העבודה שלהם, שהורעו לטענתם במהלך השנים האחרונות.
לטענתם, ההנהלה שינתה באופן חד צדדי את שיטת התגמול שלהם, כך שהם מקבלים תגמול על שעות עבודה באופן גלובלי ללא קשר לשעות שעבדו בפועל. בנוסף הם מוחים על חוסר עדכון שכרם ועל כך שאינם זכאים להפסקות במהלך העבודה.

לאחרונה התעורר בקרב העובדים גם חשש מפיטורים ומהעברה שלהם לניהול של חברה קבלנית, אחרי שהנהלת חברת הוט העבירה חלק מהשירות למספר חברות קבלניות שיספקו ללקוחות החברה את השירות.

מחברת הוט נמסר בתגובה: "איננו מנהלים את עניינו הפנימיים בתקשורת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת