בן דודו של קצב: אתה חייב למשפחה הסברים

מכתב שנשלח מבן דודו של הנשיא לשעבר משה קצב, מציג בפניו האשמות לא קלות. בין ההאשמות, טוען מחבר המכתב כי קצב, אשתו ומקורביו לא חשפו את כל האמת. עם זאת, השאלות במכתב עשויות להיות גם ניסיון מתוחכם להציף דווקא נושאים המשרתים את הנשיא לשעבר

שאלות קשות? הנשיא לשעבר קצב (AP)

עו"ד שחר אלון הוא בן דודו של הנשיא לשעבר שהורשע באונס משה קצב. אתמול, העביר אלון מכתב לקצב דרך התקשורת, בו הוא דורש ממנו לספק הסברים למשפחה על הפרשה. "אני מדבר בשם רבים מבני המשפחה שחלקם פוחדים לצאת נגדך באופן גלוי", נכתב במכתב.

"המערכה המשפחתית אמנם הגיעה לסיומה", כותב אלון במכתב, "אך ברצוני להביא לידיעתך שהמערכה בתוך המשפחה עדיין רותחת ומבעבעת", ומוסיף: "נראה שאתה וגילה אשתך ומקורבייך עדיין שומרים בתוככם מציאות אחרת חבויה ולא מחמיאה.

מתוכן השאלות במכתב, קשה להבחין אם מדובר בניסיון כן לקבל הסברים, או אולי ניסיון מתוחכם יותר, להציף את השאלות המשרתות דווקא את הנשיא לשעבר. כך למשל, בין השאלות שמוצגות במכתב, שואל אלון "כיצד הגיבה אותה ראש לשכה כשרצית לסיים (את הרומן)?" ו"למה הזמינה אותך לדירתך אם ידעה שאתה בן אדם נשוי ולכאורה מסוכן?" השאלות הללו, יכולות להיות מוצגות באופן אירוני על ידי עורך דין מטעם ההגנה.

קצב בעצמו לעומת זאת, לא מתרגש מהמכתב. יועץ התקשורת שלו אמר לעיתון "ידיעות אחרונות" בתגובה: "למשה קצב משפחה תומכת. צר לנו על הדברים הללו שנאמרים על ידי אדם שזה שנים רבות חי בניו יורק ואין למשפחה כל קשר איתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת