הכירו: התינוק שנולד ב-11.11 בשעה 11:11

היבה עסא, תושבת לוד בת 28, קמה הבוקר והרגישה שהיום זה הולך לקרות. היא מיהרה עם בעלה לחדר לידה בבית החולים אסף הרופא, אך כרעה ללדת ברכב מול חדר יולדות. ואז התברר: שעת הלידה הייתה מיוחדת לא פחות מתאריך הלידה. לאם ולתינוק שלום

היולדת המאושרת והמיילדת (באדיבות בית החולים אסף הרופא)

מצאה זמן ללדת: תושבת לוד בת 28 ילדה היום ברכב המשפחתי, מול מחלקת היולדות בבית החולים אסף הרופא. מה המיוחד באירוע הזה אתם שואלים? התשובה היא שעל מחוגי השעון הופיעה השעה 11:11, ביומנו אנו - 11.11.2011. התינוק נולד בריא ושלם, וגם מצבה של האם טוב.

היבה עסא, תושבת לוד בת 28, קמה הבוקר והרגישה שהיום זה הולך לקרות. "קמתי בבוקר והרגשתי צירים. חיכיתי שיהיו יותר תכופים, אבל כשלא יכולתי יותר נכנסנו בעלי ואני לאוטו ונסענו לאסף הרופא", היא מספרת. "ברמזור ירדו המים, כשהגענו לחניה הראש כבר היה בחוץ ושניה אחר כך הוא יצא לגמרי. לקחתי אותו לחזה וכיסיתי אותו".

"רצנו לחפש את היולדת בחוץ"

צוות רופאים ואחיות הגיע מיד למכונית. "הגיעו ממחלקת הריון בסיכון והודיעו לנו שיש יולדת בחוץ, מיד רצנו לחפש אותה", סיפרה סופיה בבייב, אחות מיילדת באסף הרופא. "ראינו שהיבה שוכבת בספסל האחורי והתינוק עליה. הפרדנו את חבל הטבור בעזרת החפצים הדרושים שהביא הצוות ומייד הועברה היולדת לחדר הלידה ולאחר מכן לחדר ההתאוששות".

לרך הנולד יהיה עכשיו מה לספר לנכדים, והוא יוכל להתגאות בתעודת הלידה שיקבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת