בן 11 מת מפציעה במשחק כדורגל

טרגדיה בעכו: ילד בן 11 ששיחק כדורגל עם חבריו נהרג לאחר ששער ברזל קרס על ראשו במהלך משחק ומחץ את ראשו ואת חזהו. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום מצא אותו מחוסר הכרה, והוא פונה לביה"ח רמב"ם עם פגיעת ראש קשה, שם מת מפצעיו

פונה מהמגרש במצב קשה ומת בביה"ח, אילוסטר (חדשות 2)

ילד בן 11 מת היום לאחר שנפצע במהלך משחק כדורגל בחוף התמרים בעכו מקריסת אחד השערים במגרש. הוא פונה במהירות לבית החולים רמב"ם בחיפה אחרי שהשער קרס ופגע בראשו ובחזהו. למרות הניסיונות להציל את חייו, הרופאים נאלצו לקבוע את מותו כעבור מספר שעות .  

צוות מגן דוד אדום שהגיע למגרש בו שיחק בחוף התמרים בעיר, פינה את הנער לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם, וסובל מפגיעת ראש קשה. "קיבלנו קריאה על ילד שנחבל משער של כדורגל", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סמיח אל קאדר, חובש של מגן דוד אדום. "בהגיענו למקום מצאנו אותו שוכב במגרש קט-רגל והבחנו בשער הברזל שנפל עליו, ופגע לו בראש ובחזה".

"כשהגענו למקום הוא כבר היה מחוסר הכרה והתקשה לנשום", הוסיף החובש. "הנשמנו אותו, ומשם הוא פונה במצב קשה עם פגיעת ראש ופגיעת חזה לבית החולים רמב"ם". הרופאים ביצעו בנער פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

במשטרה פתחו בחקירת האירוע. מבדיקה ראשונית עולה שהילד נתלה על קורת השער, שלא היה יצוק באדמה. כתוצאה מכך, השער נפל ופגע בילד בראש ובחזה. שוטרים שהגיעו למקום גבו עדות מהוריו של הילד, ובהמשך צפויים להיחקר מנהל הקאנטרי שבו התקיים החוג ומעורבים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת