סער: "תג מחיר - סרטן בחברה הישראלית"

שר החינוך גדעון סער ניצל היום את הבמה בטקס לזכרו של יצחק רבין ומתח ביקורת חריפה על פעילי "תג מחיר". בין היתר כינה את הפעילים "גידול סרטני אלים" וציין כי יש לפעול בתקיפות על מנת למגר את התופעה

היום י"ב בחשוון תשע"ב, מציינים 16 שנה ליום בו נרצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל. בשכונת התקווה בתל אביב נערכה עצרת הנוער הממלכתית לזכרו של רבין. בין הנואמים בטקס היה שר החוץ גדעון סער, שמתח ביקורת קשה על פעולות "תג מחיר".

"כנופיות 'תג מחיר', המקיימות פעילות של התנכלות לחפים מפשע, פגיעה ברכוש, פגיעה בחיילי צה"ל ובכוחות הביטחון, שריפת מסגדים והטלת אימה הן בגדר גידול סרטני אלים ומסוכן שיש לעקרו", אמר השר. "אנשי 'תג מחיר', הם עוכרי היהדות וארץ ישראל, ועל רשויות אכיפת החוק לפעול בתקיפות למיגור תופעה חמורה זו".

שר החינוך התייחס גם לנושא מעמדה של ירושלים כבירתה של ישראל, ואמר כי עמדתו של יצחק רבין בנושא הייתה תמיד ברורה, ולפיה על ישראל לשמור על מה שקיבלה מבני דורו של רבין.

בשעה 15:00 יערך טקס האזכרה הממלכתי בהר הרצל אותו נעביר בשידור חי כאן בחדשות 2 באינטרנט. בטקס צפויים לשאת דברים שר הביטחון אהוד ברק ויו"ר הכנסת ראובן ריבלין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת