דפק חתונה: התפלח, אכל והשאיר פתק: "היה טעים"

לאולם האירועים בתל אביב הגיע אורח אחד רעב שלא הכיר את הכלה והחתן, הוא שבע מהאוכל, השאיר במעטפה ח"י שקלים וכתב בפתק: "היה טעים, העם דורש צדק חברתי". הזוג המאושר צחק עד דמעות. דפני ליף גרסת החתונה?

הכלה והחתן: "צחקנו שעה מהפתק" (AP)

צדק חברתי - גרסת החתונה: שני בני זוג שהתחתנו ביום רביעי שעבר נתקלו בפתק מוזר בתיבת הצ'קים. איתי וענת שרוני מצאו באחת המעטפות 18 שקלים במטבעות ופתק בו נכתב: "רק עברתי פה לאכול, השארתי מה שיכולתי, העם דורש צדק חברתי!". הזוג אמנם שילם רבות על המנה אבל צחק שעות ארוכות לאחר שפתח את המעטפה. הידיעה פורסמה הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות".

350 בני אדם הגיעו לאירוע החתונה הנוצץ של איתי וענת בגן האירועים "אושן" בגני התערוכה בתל אביב. כמו כל זוג אחרי החופה, הם התחילו לפתוח את הצ'קים אחרי האירוע, אבל אז ציפתה להם הפתעה גדולה. באחת המעטפות הם מצאו 18 שקלים במטבעות ופתק בו היה כתוב: "לזוג המעושר (הטעות במקור), רק עברתי פה לאכול, היה תעים (הטעות במקור) ומאוד תודה. אני בין עבודות והשארתי לכם מה שיכולתי. העם דורש צדק חברתי!".

בתחילה הזוג קצת נלחץ ואף כעס בגלל התשלום הגבוה למנה אבל בסוף זה נגמר בבדיחה. "קצת נלחצנו בהתחלה שאנשים הסתננו ואכלו על חשבוננו", סיפרו. "הוקל לנו כשהבנו שמדובר באורח רעב שהצליח לשבוע מהאוכל". כנראה שזה יהיה אחד מהאירועים הזכורים ביותר לזוג הטרי ויהפוך לסיפור שיעבור מדור לדור. "לזכותו ייאמר שהוא לפחות השאיר ח"י שקלים, סכום שמכסה חבילת מפיות בקייטרינג", התלוצצו השניים. "צחקנו מהפתק שעה, היה קשה להירגע מזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת