חתן וחמיו נהרגו בהתנגשות רכבת עם טרקטורון ליד נתניה

שני תושבי הצפון שניסו לחלץ טרקטורון שנתקע על מסילת הרכבת סמוך לכפר ויתקין, נהרגו בהתנגשות עם רכבת שחלפה במקום. נהג הקטר עצר מאות מטרים אחרי ההתנגשות, אז הבחין בטרקטורון המעוך. לא רחוק משם נמצאו גופות הרוכבים. מד"א קבע את מותם במקום

תאונה קטלנית סמוך לכפר ויתקין: חתן וחמיו נהרגו בתאונה סמוך לנתניה בהתנגשות עם רכבת שחלפה במקום. כוחות הצלה שהגיעו למקום קבעו את מותם של השניים במקום.

ההרוגים הם יוסוף שיבלי בן 55, מכפר שיבלי שבצפון וחתנו איהאב אבו עיסא בן ה-28, תושב גאולי תימן שניא לביתו של שיבלי לפני כשבועיים בלבד. המשטרה פתחה בחקירה ובבדיקה ראשונית עולה שבמקום היו ארבעה רוכבים על גבי שני טרקטורונים.

ההרוגים ניסו לחלץ את אחד הטרקטורונים לאחר שנתקע על הפסים. בשלב זה, עדיין לא ברור אם השניים הבחינו ברכבת המתקרבת כשהיו על הפסים. עוד נבדק חשד שהטרקטורון היה גנוב, אולם בשלב זה אין אישור רשמי להערכה.

נהג הרכבת, שנסע בקטע שבין חדרה למכמורת, סיפר שעצר כמה עשרות מטרים אחרי שהרגיש בהתנגשות. כשירד מהרכבת, הבחין בטרקטורון שנמעך מהפגיעה. לא רחוק משם נמצאו שתי גופות ההרוגים.

"הוזעקנו לתאונת טרקטורון דרומית לתחנה בחדרה", סיפר פרמדיק מגן דוד אדום ערן לוי שנמצא במקום בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "כשהגענו למקום לא נותר לנו מה לעשות אלא לקבוע את מותם של השניים. הם איבדו צלם אנוש ואין מה להגיד מעבר לכך".

"הגענו לזירה ונדמה היה כי הרכבת גררה את הטרקטורון מרחק עצום", סיפר דוד בירנבוים, מתנדב של זק"א ואיחוד הצלה. "במקום שני הרוגים צעירים שככל הנראה הרכבת המהירה פגעה בהם כשחלפה".

בהכנת הידיעה השתתפו: עזרי עמרם, דנה סומברג ויואב אבן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת