מפשע לפאשן: אהובה אלפרון פתחה חנות בוטיק

אחרי שאיש לא הסכים להשכיר לה מקום לעסק משלה, אהובה אלפרון, אלמנתו של העבריין יעקב אלפרון שחוסל בנובמבר 2008, פותחת חנות בוטיק בביתם ברעננה. לקונים שלא יחששו להגיע היא מציעה בגדים של מעצבים מובילים בעולם וגם: קפה ועוגה

משהו חדש קורה בבית משפחת אלפרון: אלמנתו של יעקב אלפרון, בכיר העולם התחתון שחוסל בשנת 2008 מפיצוץ מטען חבלה, בחרה להתחיל בדרך חדשה ופתחה חנות בוטיק בביתה ברעננה. לאחר מותו של בעלה, היא נזקקה לכסף והחליטה למצוא מקור פרנסה עצמאי.

אלא שהדרך לא הייתה קלה. מי ששמה נקשר בשנים האחרונות כאשתו של ראש משפחת פשע, והגיעה לא פעם לבתי המשפט להארכות מעצר של ילדיה, לא  נתקלה ברבים שקפצו על המציאה להשכיר לה מקום שבו תוכל לעבוד בכבוד.

"אחרי שאף אדם ברעננה וגם בערים העוטפות לא הסכים להשכיר לי חנות. אין ספור נסיונות כושלים. לתירוצים מעליבים. קיבלתי החלטה. הם באו לקלל ומקווה שיצאו מברכים. לא צריך אותם", כתבה אלפרון בעמוד הפייסבוק שלה. כך הוקם בוטיק-קפה ברחוב השחר 87 ברעננה, שבו נמכרים בגדים ויצירות של אהובה ושל חברותיה.

"עם מה שיש למדתי להסתדר ולא לפחד", היא מספרת. "אני מקווה שאם יש מישהי שגם לא עוברת סלקצייה לא תחשוש וכן בנות בבית כמוני. עכשיו זה תלוי רק בי וברצון של החברה לנפץ סטריאוטיפים. על כן כך עשיתי. ובאמת באמת באמת מתפללת להצלחה".

"עכשיו אני משתדלת לנסות לחזור מעט לשפיות ומתמקדת בדבר הכייפי והחדש בביתי", הוסיפה אהובה, שמבטיחה לקונים קולקציית בגדים איכותיים של מעצבים מובילים וגם קפה ועוגה. "חובה עלי לתת דוגמה אישית ועל כן בלי לחשוש מכלום. ביתי הוא ביתכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת