בת שנתיים וחצי מתה בשריפה ברכב בשפלה

טרגדיה במושב בית עריף ליד לוד: ילדה כבת שנתיים וחצי מתה בשריפה שפרצה ברכב חונה מסוג "מאזדה". שכן חילץ ילד נוסף בשלום, אך אותה לא הצליח להציל. נבדק האם הילדים שיחקו יחד ברכב או האם מדובר בתקלה טכנית

טרגדיה במושב בית עריף: ילדה בת שנתיים וחצי נשרפה למוות כשאש פרצה בכלי רכב שהיה בחניית הבית. ברכב שהה גם ילד נוסף, שחולץ על ידי שכן ללא פגע. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע. 

בסביבות השעה 16:30 התקבלה במכבי האש קריאה על רכב "מאזדה מיניוואן" שעולה באש. כשהם הגיעו למקום הוא היה שרוף כמעט כליל. על פי הדיווחים שהתקבלו במקום שכן חילץ ילד אחד שהיה ברכב, אך לא הצליח לחלץ ילדה נוספת שהייתה בו. לכבאים לא נותר אלא לסיים את פעולות הכיבוי של הרכב הבוער.

"רכבם של המשפחה עלה באש בחניית הבית", סיפר הערב סנ"צ דורון תורג'מן, מפקד משטרת לוד. "כתוצאה מהדליקה נשרפה למוות ילדה בת שלוש. ניסיונות הכיבוי שבוצעו על ידי בני משפחה ושכנים כשלו". לדבריו, בשלב זה עדיין לא ניתן לקבוע מה הייתה סיבת האירוע הטראגי בשל נסיבותיו והעובדה שהמשפחה שרויה בהלם.

תושבי היישוב מגוננים על המשפחה

נהג טרקטור זיהה בחצר הבית את הרכב עולה באש. הוא הרחיק אותו מבלוני הגז שעמדו בסמוך, אז יצאה האם מהבית וזעקה "איפה הבת שלי?!". בעקבות האירוע התרכזו תושבים רבים ביישוב באזור האסון, גוננו על המשפחה מפני התקשורת וסקרנים.

המשטרה חוקרת את נסיבות השריפה, וככל הנראה לא מדובר באירוע פלילי. שני כיווני חקירת האירוע כעת מתמקדים באפשרות שהילדים שיחקו משחק קטלני בתוך הרכב, או בתקלה טכנית שגרמה לאסון. איש זק"א משה בן הרוש אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר במראה איום ונורא, שלא רואים כל יום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת