הבן נרצח בפיגוע, האב שם קץ לחייו

דוד מורג לא הצליח להתמודד עם הטראומה של מות בנו. האב, שאיבד את בנו אביב בפיגוע הדריסה ביום הנכבה לפני כחצי שנה, היה כבר אז שבור, לדברי מכר המשפחה. אתמול, אחרי שלא הצליח להחלים מהאבדן הקשה, שם האב קץ לחייו

המוות שוב מכה במשפחת מורג: כחצי שנה אחרי שהבן, אביב, נרצח בפיגוע הדריסה ביום הנכבה, שם אתמול אביו דוד קץ לחייו. אחרי שנהרג הבן בפיגוע הדריסה, אמר מכר של המשפחה לחדשות 2 כי "התחושות בבית המשפחה מאוד קשות" והוסיף: "אמו ואביו שבורים".

עשרות אנשים ראו ב-15 במאי בבוקר את האירוע, שנחשד כפיגוע דריסה, בדרך בר לב בתל אביב. אריק לוי היה האיש שהשתלט על נהג המשאית, לאחר שני קילומטרים ארוכים בהם התנגש במספר כלי רכב, הרג את אביב מורג בן ה-29 ופצע 18 אנשים נוספים, רובם באורח קל.

"הוא המשיך לחצות את הצומת, שבר שמאלה ועלה על אי תנועה. ממול למזלנו היה ריק", סיפר לוי באותו היום. "אני חשבתי שזה נהג שאיבד בלמים. ירדתי בריצה לכיוון שלי וברגע שהגעתי לכיוון שלו הוא התחיל להעיף את השברים של הרמזור. בחורה אחת שעמדה לא רחוק מפה וקראה לאמבולנס או משטרה הוא הרים רמזור ונתן לה בראש. הבחורה ישר נפלה".

הוא המשיך, "הוא המשיך לצעוק אללה הוא אכבר. ברגע שראיתי את הדבר הזה הבנתי שזה לא סתם אירוע, אלא בן אדם שהוא מפגע. אני קפצתי עליו מאחור ויחד שנינו הורדנו אותו לרצפה. ריתקנו אותו לרצפה בכוח, תוך כדי שהוא בועט בכולם, עד שהגיע השוטר הראשון לקח עשר דקות. אנחנו הצלחנו להביא אותו לרצפה, עד שהגיעו שוטרים ולקחו אותו".

כיום מסתבר שאביו של הנרצח לא הצליח להתמודד עם הטראומה של אבדן בנו, ושם קץ לחייו. במותו, השאיר אחריו דוד מורג אישה ושלוש בנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת