תינוקת נמצאה במעון בי-ם ללא נשימה ודופק

אמה של תינוקת שמאושפזת במצב קשה לאחר שאותרה אתמול במעון בירושלים כשהיא לא נושמת ומחוסרת דופק, מבקשת להתפלל לשלומה. בתה בת ה-4 חודשים מונשמת בבית החולים. "הרופאים טוענים ש-48 השעות הראשונות הן הקריטיות ביותר", כתבה למכריה וביקשה לשאת תפילה

התינוקת. מתפללים לשלומה (חדשות 2)

מוסיף להיות קשה מצבה של תינוקת בת 4 חודשים שנמצאה כשהיא אינה נושמת וללא דופק אתמול בשעות הבוקר, במעון היום בו שהתה בירושלים.

התינוקת אושפזה במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים שערי צדק. "כרגע היא מונשמת ומצבה קשה", מסרה דוברת בית החולים שוהם רובין לחדשות 2 באינטרנט. "הסיבה לכך טרם ידועה".

אמה של התינוקת, כך לפי האתר "בחדרי חרדים" שיגרה מייל לכל מכריה בו היא מבקשת להתפלל לשלום בתה.

"זו פעם ראשונה שאני שולחת מייל לכל כך הרבה אנשים, ומקווה שהוא יגיע לעוד הרבה יותר מכפי שאני משערת", כתבה האם. "אבל הפעם זה לא סתם מייל, זוהי קריאת הצלה".

היא הוסיפה, "התינוקת שלי אפרת שוכבת במצב אנוש בטיפול נמרץ, לאחר מצב של 'טרום מוות עריסה' ממנו היא ניצלה בנס. כעת היא מונשמת ומצבה יציב, אך היא עדיין לא התעוררה. הרופאים טוענים ש-48 השעות הראשונות הן הקריטיות ביותר".

"אנא, אני פונה בדמעות לכל מי שרק יכול לומר פרקי תהילים ולקרוע שערי שמיים, לקבל קבלה קטנה, להוסיף מצווה או כל דבר אחר לרפואתה של התינוקת אפרת בת הדס. אנא, אל תלכו לישון הלילה לפני שאתם אומרים לפחות פרק תהילים אחד, זוהי הצלת חיים של ממש! ובבקשה, תעבירו את הבקשה הזה לכמה שיותר אנשים. מאחלת לכם שלעולם לא תדעו עוד צער, ושתשכון בביתכם הבריאות והשמחה", חתמה האם את מכתבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת