גלעד שליט יצא ממצפה הילה ונסע לים

בסוף השבוע הראשון מאז ששב לביתו יצא גלעד ממצפה הילה יחד עם אביו לטיול בחוף הים. השניים יצאו ברכב בשעות הבוקר המוקדמות ושבו כעבור זמן מה בחזרה לביתם. בנוסף, גלעד ממשיך להיפגש עם בני משפחתו וחבריו, ואף צופה בחדשות ובמשחקי כדורסל. בתחילת השבוע הוא ייפגש עם נשיא המדינה

חוזר לשגרה: גלעד ונועם שליט נסעו היום לחוף הים, לבקשתו של גלעד. בשעות הבוקר יצא גלעד לראשונה מאז חזרתו ממצפה הילה ונסע עם אביו ברכב. נציין כי המשפחה אישרה לפרסם את התמונה.

ממטה גלעד שליט נמסר כי משפחתו ממשיכה לעדכן אותו בדברים שהתרחשו בתקופה בה הוחזק בשבי. עוד נמסר כי הוא אף צפה במספר משחקי כדורסל של מכבי תל אביב ונחשף למהדורות החדשות ולעיתונים.

בימים האחרונים גלעד ממשיך להיפגש עם שכניו וחבריו, והוא אוכל טוב וממשיך להתחזק, כך לפי משפחתו. ביום שני ככל הנראה צפוי לבקר אותו נשיא המדינה שמעון פרס, אך טרם נקבעה שעה מדויקת למפגש.

אתמול: יצא לטייל במצפה הילה

אתמול, גלעד טייל במשך שעה יחד עם אחיו יואל, מלווה בשוטרים רבים שהקיפו אותם וברופא אישי. את רוב המסלול הוא צעד באופן רצוף. המבקרים הסקרנים הרבים בלטו גם הם בסביבה, וגלעד - שנתקל בהם בדרכו חזרה הביתה - נופף לעברם לשלום. את התמונות מהסיור הקצר אישרה משפחת שליט לפרסום.

אביו של גלעד, נועם שליט, סיפר כי בנו ממשיך בדרך לקראת חזרה לחייו התקינים. "גלעד פוגש חברים ובני משפחה. הכל נעשה לאט לאט ובהדרגה", הוא סיפר לעיתונאים.

הרחוב שבו ממוקם בית משפחת שליט ימשיך להיות חסום גם בימים הקרובים, וכן תישאר על כנה האבטחה הכבדה שהוצבה מאז שובו של גלעד משבי חמאס. עשרות שוטרים משתתפים במאמצי האבטחה, והם מתחלפים במשמרות כדי לאפשר לבני המשפחה פרטיות ואינטימיות מרבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת