מה גרם למות התקליטן במועדון?

במוצאי השבת תועבר גופתו של דני בר, שהתמוטט אמש במועדון "החתול והכלב", לנתיחה פתולוגית שתשפוך אור על נסיבות מותו הפתאומיות. ההערכה היא שלקה בלבו. מכריו הדגישו כי לא השתמש בסמים ולא צרך אלכוהול - והכינו לזכרו סרטון וידאו עם תמונותיו

ליל אמש אמור היה להיות עוד ערב שמח במועדון הפופולרי "החתול והכלב" שבתל אביב. עוד מסיבה - עם הופעה של תקליטן מהשורה הראשונה. אלא שאז עלה לעמדת התקליטן דני בר, בן 29 - ובתוך דקות התמוטט.

"כשהפרמדיקים הגיעו למקום הם נאבקו במשך קרוב לשעה על חייו וביצעו פעולות החייאה שבסיומן נאלץ רופא לקבוע את מותו", סיפר זכי הלר, דובר מד"א. אחרי קביעת מותו של בר, ככל הנראה בשל דום לב, החליטו ב"חתול והכלב" לסגור את שערי המקום.

המבלים ההמומים חזרו לבתיהם. גופתו של התקליטן תנותח ככל הנראה כבר במוצאי השבת, מה שיאפשר לקבוע מה בדיוק גרם למותו של הצעיר.

עוד לפני כן, ביקש צוות המועדון להבהיר כי בר לא נהג להשתמש בסמים ולא שתה אמש אלכוהול. "אנחנו יודעים שהוא היה בבית כל היום. בואו נשמור על כבודו ועל זכרו", אמר עומר כהן, מבעלי מועדון "החתול והכלב" - שהוסיף: "שלא יהיו דיבורים כאלה, כי זה פשוט לא מתאים".

דני בר היה די-ג'יי מוכר בסצנת המועדונים של תל אביב. כבר הערב הספיקו חבריו לסיים להכין סרטון וידאו לזכרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת