סופ"ש ראשון בבית: גלעד טייל עם אחיו בטבע

במשך שעה צעד גלעד שליט, יחד עם אחיו יואל, בחיק הטבע - סמוך לבית המשפחה במצפה הילה. את המקום גדשו גם היום מאות מבקרים, שהבחינו בגלעד בשובו הביתה. הוא, מצדו, נופף לעברם לשלום. את התמונות מהסיור אישרה לפרסם משפחת שליט

גלעד שליט החל היום את סוף השבוע הראשון שלו כאדם חופשי, מאז שוחרר משבי חמאס. את היום הוא פתח בצעידה בחיק בני משפחתו בסביבות יישובו, מצפה הילה, שממשיך להיות גם כעת מוקד עלייה לרגל של מאות מטיילים שהגיעו לאזור הצפון. את התמונות מהסיור הקצר אישרה משפחת שליט לפרסום.

גלעד טייל במשך שעה יחד עם אחיו יואל, מלווה בשוטרים רבים שהקיפו אותם וברופא אישי. את רוב המסלול הוא צעד באופן רצוף. המבקרים הסקרנים הרבים בלטו גם הם בסביבה, וגלעד - שנתקל בהם בדרכו חזרה הביתה - נופף לעברם לשלום.

אביו של גלעד, נועם שליט, סיפר כי בנו ממשיך בדרך לקראת חזרה לחייו התקינים. "גלעד פוגש חברים ובני משפחה. הכל נעשה לאט לאט ובהדרגה", הוא סיפר לעיתונאים.

הרחוב שבו ממוקם בית משפחת שליט ימשיך להיות חסום גם בימים הקרובים, וכן תישאר על כנה האבטחה הכבדה שהוצבה מאז שובו של גלעד משבי חמאס. עשרות שוטרים משתתפים במאמצי האבטחה, והם מתחלפים במשמרות כדי לאפשר לבני המשפחה פרטיות ואינטימיות מרבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת