צבי שליט, סבו של גלעד: מותש לאחר 5 שנים וחצי של מועקה גדולה

פחות מיממה לפני חזרתו של גלעד שליט לישראל, אומר סבו צבי כי אין לו כלל חששות שהעסקה לא תצא אל הפועל. "הכל מסוכם כבר, אני לא חושב שבית המשפט העליון יכול לשנות החלטת ממשלה", טוען הסב ומדגיש: "מקווה ששלומו של גלעד טוב"

צבי שליט, סבו של החייל החטוף גלעד שליט, התראיין הערב לחדשות 2 - ככל הנראה בפעם האחרונה לפני שחרור נכדו משבי חמאס. לאחר שלקח חלק נכבד במאבק להחזרתו, אומר הסב: "אין לי חששות".

כאן בחדשות 2 באינטרנט אנו מעבירים לאורך כל היום משדר מיוחד לרגל שובו של גלעד שליט, כולל דיווחים ועדכונים בשידור חי מכל מוקדי ההתרחשות בישראל, במצרים, בעזה וביהודה ושומרון, ובליווי כתבי ופרשני חדשות ערוץ 2.

"אני לא יודע מה מצבו באמת. צריך לראות מה מצבו - מקווה שהוא טוב", אומר צבי שליט. לדבריו, הוא כלל לא דואג מסיכול העסקה: "הכל מסוכם ומאורגן יפה, גם מבחינת המוסדות שלנו וגם מהצד של המצרים וחמאס, הכל מסוכם כבר. אני לא חושב שבית המשפט העליון יכול לשנות החלטת ממשלה".

סבו של גלעד מדגיש: "אני לא במתח, מפני שאני מותש לאחר חמש שנים וחצי של מועקה גדולה". עוד הוא מוסיף כי למרות המאבק העיקש לשחרורו של נכדו הוא האמין לאורך כל הדרך כי יראה את הרגע הזה - בו גלעד שב הביתה לישראל.

בואו להתעדכן לפני כולם - בחדשות 2 בפייסבוק

גלעד שליט חזר - סיקור מיוחד:

גלעד שליט: "התגעגעתי למשפחה שלי"

שידור חי: עסקת שליט דקה אחרי דקה

חגיגות בעזה, ברפיח ובביתוניא: "ניצחון של האסירים"

הושלמה העברת האסירים ליו"ש

מיוחד: הדרך של גלעד בחזרה הביתה

צפו: חגיגות שמחה במצפה הילה