חג שמח לשכיר שזכה ב-40 מיליון שקל בלוטו

שבוע אחרי ההגרלה "המשוגעת" שבה עלו חמישה מספרים עוקבים, גרף בן 50 מהצפון את הפרס הראשון לבדו. "מילאתי חודשיים בדיוק את אותם מספרים, הייתה לי הרגשה שיקרה משהו טוב", אמר הזוכה שהיה בדרך לסופר. "התקשרתי לאשתי, בישרתי לה על הזכייה והמשכתי בדרכי לקניות"

הזוכה בבית מפעל הפיס, היום (מפעל הפיס)

החג האחרון היה שמח במיוחד עבור שכיר בן 50 מצפון הארץ, שזכה ב-40 מיליון שקל בהגרלה שהתקיימה במהלך חול המועד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזוכה, נשוי ואב לשלושה ילדים, הוא איש מכירות במקצועו. "בחודשיים האחרונים הייתה לי תחושה טובה שמשהו טוב הולך לקרות לי והתחלתי לשלוח טופס לוטו פעמיים בשבוע", הוא אמר הבוקר (ראשון) כשהגיע לאסוף את הפרס.

הוא סיפר כי הוא אינו ממלא לוטו קבוע, אבל החל למלא רק בזמן האחרון. "מילאתי לפני חודשיים טופס דאבל לוטו לוטומטי שיטתי ב-64 שקלים ואת אותו טופס עם אותם מספרים שלחתי במשך כל החודשיים".

הוא תיאר את הרגע שבו גילה, בדרכו לקניות בסופר, שהוא הזוכה היחיד ב-40 מיליון שקל. "צעקתי 'יש!', התקשרתי לאשתי, בישרתי לה על הזכייה והמשכתי בדרכי לקניות".

"לא הולך לעשות שינויים דרמטיים באורח החיים"

"לא החבאתי את הטופס. במשך 5 הימים מאז הזכייה, הטופס היה מונח בתיקי וגם כשיצאתי מהבית לתפילות החג, כהרגלי, השארתי את התיק עם הטופס במבואת הכניסה לבית", הוסיף.

על החלומות בעקבות הזכייה אמר: "כמובן שאעזור לילדיי במימון לימודיהם באוניברסיטה ולשמחתי הם לא יצטרכו לקחת משכנתא כמו שאני לקחתי ומשלם אותה עד עצם היום הזה. אני לא הולך לעשות שינויים דרמטיים באורח החיים שלי ושל משפחתי, אנחנו נמשיך בשגרה".

האיש זכה בהגרלה שנערכה שבוע לאחר ההגרלה שבה עלו בצירוף נדיר חמישה מספרים עוקבים מתוך שש המספרים. בהגרלה ההיא איש לא זכה והפרס הועבר לשבוע שאחריו, היישר לידי הזוכה המאושר. את הצירוף בהגרלה ההיא כנראה בלתי אפשרי היה לנחש: מבין ששת המספרים שעלו אמש בגורל היו חמישה מספרים עוקבים - מהמספר 32 ועד המספר 36.