אסון המעבורת: "עד האסון היה לשני טיול נפלא"

הוריה ואחיה של שני מריל, בת ה-12 ממודיעין שנהרגה בשריפה במעבורת בתאילנד במהלך טיול בת המצווה, נחתו בארץ. תהליך זיהוי גופתה של הילדה טרם הסתיים. דודתה אמרה כי עד האירוע הטרגי בני המשפחה "נהנו מהנופים ומהחוויות"

הטרגדיה בתאילנד: לפנות בוקר (ראשון) נחתו בישראל הוריה ואחיה של שני מריל, הילדה בת ה-12 ממודיעין שנספתה במהלך טיול בת המצווה, כששריפה פרצה במעבורת שבה שטו בני המשפחה סמוך לאי פוקט. "עד רגע האסון למשפחה היה טיול נפלא", סיפרה היום בצער דודתה ענת בהודעה שמסרה לתקשורת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני המשפחה שנחתו בארץ נאלצו להותיר את גופת בתם בתאילנד, מאחר והליך הזיהוי על ידי הרשויות המקומיות טרם הסתיים. דודתה ציינה כי בשל כך לא ידוע בשלב זה מועד הלווייתה. היא ביקשה להודות בשם המשפחה למשרד החוץ שליווה את המשפחה וסייע בההתמודדות הבלתי אפשרית עם האסון שנחת עליהם.

שני מריל (באדיבות המשפחה)

לדבריה, הוריה של שני מתקשים מאוד להתמודד עם האסון ומנסים להימנע מלהביט באלבום התמונות של שני במהלך הימים שהיו מהמאושרים בחייה. "אנחנו מבקשים להזכיר ולזכור שעד לאותו רגע היה לשני טיול יפיפה עם משפחתה, עמוס נופים מרתקים וחוויות נפלאות מהם נהנתה בכל רגע", סיפרה הדודה בצער.

המעבורת לאחר השריפה (התקשורת התאילנדית)

האסון התרחש ביום רביעי בשבוע שעבר כשאש פרצה במעבורת שבה שטו בני המשפחה. ברגעים שבהם התפשטה האש מצאה עצמה שני בת ה-12 בשירותים כשהיא אינה יכולה לשחרר את הנעילה בדלת ולצאת מהתא. בני משפחתה נאבקו ללא הואיל בדלת, אך אולצו לבסוף לעזוב את הספינה הבוערת.

דקות האסון (התקשורת התאילנדית)

117 הנוסעים ואנשי הצוות של המעבורת שנטשו בזמן חולצו בשלום מהמים לאחר דקות ארוכות. במשך שעות חיפשו הצוותים בשטח אחר שני, אך רק יממה לאחר מכן איתרו צוללנים את גופתה בעומק של 18 מטרים. מאז אירעה הטרגדיה מלווה משרד החוץ ונציגיו בתאילנד את המשפחה, ומסייע להם מול הרשויות המקומיות.