שטילוב ישתתף באולימפיאדה ב-2012

הישג למתעמל הישראלי אלכס שטילוב באליפות העולם בהתעמלות מכשירים: אחרי שהכריז לא פעם על כוונתו לחזור מאליפות העולם בטוקיו עם מדליה, שטילוב זכה במדלית ארד בתרגיל הקרקע והבטיח את כרטיס הכניסה למשחקים האולימפיים שייערכו בקיץ הבא בלונדון

אלכס שטילוב (משמאל), ארכיון (AP)

הישראלי שלנו באולימפיאדת לונדון: המתעמל הישראלי אלכס שטילוב זכה הבוקר במדלית ארד באליפות העולם בהתעמלות מכשירים שהתקיימה ביפן לאחר שהגיע למקום השלישי. בכך, הבטיח שטילוב את השתתפותו במשחקים האולימפיים שייערכו בקיץ הבא. שטילוב זכה במדליה לאחר ששחזר את ההישג שלו משנת 2009 וקיבל את הציון 15.466 בתרגיל הקרקע.

בעבר, המתעמל הישראלי הכריז לא פעם על רצונו לחזור מהתחרות בטוקיו עם מדליה. , ועמד ביעד שהציב לעצמו אחרי שביצע תרגיל יוצא מהכלל וכמעט נקי משגיאות. את המקום השלישי, הוא חלק יחד עם דייגו היפוליטו הברזילאי. קוהיי אוצי'מורה, אלוף העולם הטרי בקרב-רב, זכה במדליית הזהב לאחר ערעור. זו קאי הסיני לקח את הכסף.

שטילוב בן ה-24, היה קרוב לזכות במדליה במשחקים האולימפיים בבייג'ין, אך מעידה ברגעי הסיום של התרגיל שלחה אותו למקום האחרון. בשלוש השנים האחרונות כדרך קבע לספורטאי צמרת בכל הנוגע לתרגיל הקרקע עם מדליות ארד וכסף באליפות אירופה בשנים 2009 ו-2011 בהתאמה ומדליות נוספות בסבב גביע העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת