הצימר הושחת: "פיזרו זבל, מרחו קטשופ"

הישראלי המכוער מכה שוב: דורית פרץ, בעלת צימר בצפון הארץ, נחרדה לגלות את הוונדליזם שהשאירה אחריה קבוצת צעירים שהתארחה אצלה. "הם השתינו על המיטות והשאירו את הברזים בג'קוזי פתוחים". אחד הצעירים: "זו עלילה"

הצימר הושחת (דורית פרץ)

"את כל הזבל שהיה ביחידות הם פיזרו על המיטות. את הברזים של הג'קוזי הם השאירו פתוחים וכל המים גלשו, הם השתינו על המצעים ומרחו עליהם משחת שיניים. זה יחידות חדשות לגמרי" - כך, כשהיא מזועזעת, תיארה דורית פרץ, בעלת צימר בצפון הארץ, את החוויה הקשה שעברה בתחילת השבוע שעבר, עת אירחה קבוצת צעירים בני 23-25 שהשאירה אחריה, כפי שניתן לראות בתמונות - חורבן והרס. את פרטי הצעיר שלדבריה שכר ממנה את הצימר היא פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה עם חדשות 2 Online גוללה פרץ את שהתרחש. לדבריה, ביום הראשון להגעתה של החבורה מדובר היה בשמונה צעירים, שחלקם יעזוב במהלך הימים שלאחר מכן ולבסוף יישארו רק חמישה ביום האחרון. אלא שמתברר כי הצעירים "הגניבו" עמם לצימר, כך על פי פרץ, שתי משפחות נוספות.

"מרחו קטשופ" (דורית פרץ)

אשפה זרוקה בחדר (דורית פרץ)

(דורית פרץ)

פרץ אמרה כי הבחינה בדבר בלילה שבין שני לשלישי, אז כתבה לצעיר שעמד עמה בקשר הודעת SMS בנושא. בבוקר, לכשניגשה לדבר עמו, פנה אליה לדבריה גבר מאחת המשפחות שנכנסו והחל לאיים עליה. בתגובה, היא יצרה קשה עם המשטרה שהגיעה ועיכבה אותו לחקירה.

"הגשתי תלונה במשטרה על פלישה", סיפרה בעלת הצימר. "המשטרה הוציאה צו הרחקה נגד שתי המשפחות ומזה התחיל כל הסיפור". מהתמונות שתועדו במצלמת האבטחה המוצבת במקום נראים כמה מהם כשהם נכנסים לחדרים לפנות בוקר, אז כנראה ביצעו את שמייחסת להם הבעלים.

הצעירים נקלטו במצלמות האבטחה (דורית פרץ)

בבוקר שלמחרת, כך מתברר, הגישו נגדה הצעירים תלונה במשטרה על כך שהיא גנבה מהם כביכול סכום של 3,000 שקלים. "לא היה ולא נברא", היא אמרה. "אני לא נכנסת ליחידות". אלא שבעת שישבה מול חוקר המשטרה - התקשרה אליה המנקה והראתה לה את התמונות שתיעדה בחדרים.

אחד הצעירים המעורבים לכאורה באירוע אמר לחדשות 2 Online: "זו עלילה. סיפור שלא קשור אלינו".