פצוע קשה בהידרדרות ג'יפ במדרון בצפון ים המלח

נהג ג'יפ הידרדר עם רכבו במדרון באזור נבי מוסא. כוחות של יחידת החילוץ מגילות שדווחו על התאונה יצאו לחלץ את הפצוע שנפגע באורח קשה בראשו. חובשי היחידה העניקו לפצוע טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים

תאונה קשה בצפון ים המלח: גבר נפצע היום (שבת) באורח קשה מאוד, לאחר שהג'יפ שבו נסע הידרדר במדרון באזור נבי מוסא וקיבוץ אלמוג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות של יחידת החילוץ מגילות קיבלו את הדיווח על התאונה - ויצאו לחלץ את הנהג שהידרדר. כשהגיעו אליו, הבחינו כי הוא נפגע באורח קשה מאוד בראשו.

הפצוע מטופל בשטח, היום (יחל"צ מגילות)


חובשי היחידה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני במקום ופועלים לפינויו מהשטח להמשך טיפול בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

מאז ליל הסדר, יחידת חילוץ מגילות יצאה ל-13 חילוצים - מתוכם בחמישה מקרים הוקפץ מסוק של יחידת החילוץ של חיל האוויר לפינוי.

חג של תאונות רבות מדרום ועד צפון

זוהי לא התאונה הראשונה שמתרחשת באזור במהלך ימי החג: אתמול (שישי) נפצע רוכב אופנוע כבן 30 באורח בינוני עד קשה לאחר שנפל מגובה באזור נחל דרגה בצפון מדבר יהודה. צוות של מתנדבי יחידת החילוץ מגילות הגיע למקום ומסוק צבאי הוזנק לזירת התאונה.

הג'יפ לאחר שהידרדר במדרון, היום (יחל"צ מגילות)

הצוות העניק לפצוע טיפול ראשוני במקום, ופינו אותו באמצעות המסוק לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים כשהוא סובל מפגיעות ושברים בגבו ובבטנו. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה, בעת רכיבת שטח בשביל הנועד לנסיעת גי'פים באזור נחל דרגה עילי, פספס הרוכב את השביל ועף מגובה של עשרות מטרים.

חילוץ הרוכב, אתמול (יחלצ מגילות מחוז ש"י משטרת ישראל)

יחידת חילוץ גולן חילצה אתמול אישה כבת 30 ממרכז הארץ מנחל ג'ילבון עם חשד לשבר ברגלה. היא הועלתה מהוואדי במסע אלונקות ופונתה באמבולנס לבית החולים זיו בצפת. במקרה אחר, אישה בת 50 שמעדה במהלך טיול בנחל מעלה גלבוע פונתה במסוק לבית החולים רמב"ם לאחר שנפצעה באורח בינוני כשהיא סובלת מחבלת ראש.

תאונות רבות אירעו במהלך ימי החג (יחלצ מגילות מחוז ש"י משטרת ישראל)

בתוך כך, עם סיום דיון הערכת מצב בראשות מפקד המחוז הצפוני במשטרה ניצב זוהר דביר, הוחלט גם היום על המשך פעילות החיפוש אחר בן ה-21 שנעדר לאחר שהיה מעורב בתאונה בכנרת. אנשי השיטור הימי ומתנדבי יחידת הצוללנים פועלים במקום, בסיוע 100 שוטרי מג"ב.