צבי שליט: "חושש ממצבו הבריאותי"

"אני לא מצליח לתאר לעצמי את הסיטואציה שיחזור", אמר הבוקר סבו של החייל החטוף לעיתונאים מחוץ לביתו והוסיף כי הוא חושש מאוד ממצבו הבריאותי. בינתיים הוא ממתין בציפייה להשלמת העסקה, אבל מודה כי הוא חרד מאוד. "עברו 3 שנים מאז שראינו אותו בקלטת, אני מחכה לראות את הנכד שלי"

ממתינים לגלעד: צבי שליט, סבו של גלעד, מצפה לשובו של נכדו אחרי כמעט אלפיים ימים שבהם הוחזק בשבי בידי חמאס, ולראשונה יש בדבריו נימה אופטימית. "אני מחכה לראות את הנכד שלי. אני חושב כל מיני מחשבות אבל אנחנו מרגישים יותר טוב", אמר הבוקר לכתבים שהמתינו מחוץ לביתו.

שליט הודה כי הוא חושש ממצבו הבריאותי של נכדו לאחר זמן רב בו שהה בשבי. לשאלת הכתבים צבי השיב כי למרות ההתרגשות הוא הצליח לישון הלילה, אך עם זאת הוסיף כי "הוא עדיין בחרדות".

בסוגיית ההתנגדות מצד המשפחות השכולות לשחרור האסירים, אמר שליט "גם אנחנו משפחה שכולה, אני לא מתמודד עם המשפחות".

אמש התקשר ראש הממשלה בנימין נתניהו לצבי ובישר לו על חתימת העסקה לשחרור נכדו גלעד. "השיחה הייתה טובה", סיפר הסב שליט. בעבר מתח ביקורת קשה על נתניהו וטיפולו הלקוי, לדבריו, בטיפול בפרשה וכן מתח ביקורת על הממשלה. בראיון לחדשות 2 באינטרנט באוגוסט האחרון אמר כי "במשך חמש השנים האחרונות אנחנו מחכים לשובו של גלעד וכל פעם מתאכזבים מחדש. כל התקוות שטיפחנו - במבחן התוצאה היו אפס".

כעת מחכה בציפייה הסב שליט לשובו של נכדו מהשבי בעזה, עסקה שאמורה לצאת לפועל כבר בימים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עסקת שליט - סיקור מיוחד:

הושגה עסקה לשחרור החייל החטוף גלעד שליט

ראש הממשלה בישיבת הממשלה: "גלעד יחזור לחיק משפחתו ועמו"

אביבה שליט: "אני ארגע כשאראה את בני"

כך תיושם עסקת שליט - וזה מחירהּ

נועם שליט במסר אישי לבנו: "החזק מעמד בשבי"

חגיגות ברחובות עזה: "הישג עצום"

פרשנות: נתניהו הכריע - בניגוד לעמדותיו

פרשנות: מה הוביל לעסקה לשחרור שליט?