חודשו החיפושים אחר הצעיר שנעדר בכינרת

צוללנים, מסוקים וצוות של השיטור הימי ממשיכים הבוקר בסריקות אחר הצעיר בן ה-21 שנעדר מאז התאונה אתמול, מול חוף עין גב. על פי ההערכות, ככל שנוקפות השעות פוחתים הסיכויים לאתרו בחיים

אזור החיפושים, הבוקר

הבוקר (חמישי) חודשו החיפושים אחר הצעיר שנעדר מאז אתמול לאחר שהיה מעורב בתאונה ימית בכינרת. כוחות של צוללנים, מסוקים ויחידת השיטור הימי פועלים במרחק של קילומטר מחוף עין גב. גם בני משפחתו של הצעיר מסייעים בחיפושים, שנמשכו אתמול עד השעות הקטנות של הלילה. על פי ההערכות, ככל שחולפות השעות פוחתים הסיכויים למצוא את הצעיר בחיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אופנוע ים וסירה התנגשו אתמול אחר הצהריים. אדם אחד, תושב הצפון בן 21, הוכרז כנעדר. למקום הוזעק צוות של יחידת צוללנים כדי לסייע בחיפושים אחר האיש ובזירה פעל גם צוות שיטור ימי. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הנעדר ישב מאחורי נהג אופנוע הים ונפגע כתוצאה מההתנגשות עם הסירה. למקום הגיע מפקד תחנת טבריה סגן-ניצב רן לוי שקיים בזירה הערכת מצב.

שלשום נהרג גבר כבן 40 לאחר שנפל מגובה 50 מטרים בנחל אוג שבמדבר יהודה. ככל הנראה המטייל מעד בשביל ההליכה ונפל לוואדי. מסוק של חיל האוויר בסיוע יחידת החילוץ מגילות של מחוז ש"י הוזנק על מנת לפנות את גופתו מתוך הנחל.

החיפושים, אתמול (דוברות מד"א)

"בסביבות השעה 15:00 התקבלה קריאה במוקד מד"א על בחור שנפל מגובה רב של כ-50 מטרים בנחל אוג", סיפר החובש שמעון סבג. "הצוותים שלנו הגיעו לקרבת מקום והמתינו לאנשי יחידת החילוץ מגילות ויחידה 669, שטיפלו באירוע. הם הוציאו את הפצוע מהנחל, אך לא נותר לנו הרבה מה לעשות וקבענו את מותו במקום".

במקרה אחר אישה בת 51 נזקקה לפינוי לאחר ששברה את רגלה במהלך טיול בוואדי קלט במדבר יהודה. לאחר שחולצה על ידי צוות של יחידת החילוץ מגילות באמצעות אלונקות, היא פונתה באמבולנס לבית החולים הר הצופים בירושלים.