תאונה מוזרה באיילון: טנדר נפל מגרר והתהפך

מחזה לא שגרתי ציפה הבוקר לנהגים בנתיבי איילון: טנדר שנישא על גבי גרר ניתק והתהפך לשולי הכביש. למרבה המזל, איש לא נפגע אך נזק נגרם לרכב שהיה ריק מנוסעים. עומסי תנועה נוצרו במקום בעקבות סקרנים, אך כעבור זמן קצר התנועה שבה לסדרה

הרכב ההפוך בנתיבי איילון (חדשות 2)

נהגים שנסעו הבוקר בנתיבי איילון היו בטוחים שמדובר בעוד תאונה שגרתית. טנדר מסוג איסוזו ניצב הפוך על הגג בשולי הכביש לכיוון דרום, לאחר שהתהפך. כוחות משטרה שהגיעו למקום ניסו להבין את הסיבה להתהפכות וגילו: הרכב נפל מהגרר שהוביל אותו.

למרבה המזל, איש לא ישב בטנדר בשעה שהיה על הגרר, והוא נפל לשוליים מבלי לפגוע באף מכונית שנסעה אותו עת בנתיב ההשתלבות לנתיבי איילון. זמן קצר לאחר האירוע נוצרו עומסי תנועה במקום, בעקבות נהגים סקרנים שהאטו את נסיעתם ליד המחזה החריג. כוחות של אגף התנועה והיחידה לפינוי צירים הגיעו למקום, וכעבור זמן קצר התנועה שבה לסדרה.

אמש: עומס באיילון בגלל בצלים

גם אתמול התרחשה תאונה יוצאת דופן בנתיבי איילון: מטען ענק של בצלים נשמט אמש ממשאית שהובילה מאות קילוגרמים. התוצאה: בצלים מפוזרים באמצע כביש מהיר, שני נתיבים חסומים והרבה נהגים שעומדים בפקק ויכולים רק לדמוע.

מי שהסתכל החוצה ממגדלי עזריאלי לכיוון נתיבי איילון ראה אלפי בצלים מפוזרים על הכביש המהיר שגרמו לחסימתם של שני נתיבים. בעקבות זאת הצטברו באיילון דרום עומסי תנועה כבדים במיוחד. כוחות גדולים של משטרה פעלו במשך זמן רב לפנות את הבצלים מהכביש כשהם משתמשים באתים ובארגזי קרטון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת