לראשונה בישראל: שירותים שמיועדים להורה וילד

האם כשהייתם ילדים קטנים נאלצתם להיכנס עם אחד מהוריכם בני המין השני לשירותים ציבוריים וחשתם נבוכים? בטוח שכן. קניון שבעת הכוכבים בהרצליה מציג את הפתרון האולטימטיבי לבעיה - שירותים להורה ולילד. הקץ למבוכה

התאים החדשים, קניון שבעת הכוכבים (קניון שבעת הכוכבים)

אבא, אני צריכה פיפי: הורים רבים מכירים את המצב בו הם נאלצים להיכנס עם ילדיהם הקטנים לשירותים של המין השני במקומות ציבוריים. לראשונה בישראל, הושקו לאחרונה בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה תאי שירותים חדשים המיועדים להורה ולילד, מה שיאפשר להורים להיכנס עם ילדיהם לשירותים - ללא המבוכה.

בימים אלה החלו לפעול השירותים להורה ולילד בקומה התת קרקעית (1-) של הקניון ובשנת 2012 עתידים להצטרף תאים דומים גם בקומה הראשונה והשנייה. "הורים רבים מגיעים עם ילדיהם ונתקלים בבעיה של חוסר היכולת ללוות את ילדם או בתם לשירותים המיועדים למין השני", אמרו בקניון.

הרעיון למעשה נולד מצורך אישי של מנכ"ל הקניון זיו שחורי: "כשבתי הייתה בת 6 תמיד חששתי לשלוח אותה לבד לשירותי הנשים, אבל גם שירותי הגברים אינם מקום סימפטי לילדה", סיפר. עקב כך החליט שחורי על הקמת התא המיוחד הראשון בישראל.

"כקניון הפונה בראש ובראשונה למשפחות מצאנו לנכון לתת מענה לבעיה בסיסית שכל הורה נתקל בה לא מעט", לדברי המנכ"ל. עוד הוסיף כי כבר קיבל משובים חיוביים רבים על התאים החדשים אותם פקדו בימים האחרונים מספר לא קטן של הורים וילדים.

יכול להיות שבשנים הקרובות נוכל לראות עוד ועוד תאי שירותים המיועדים להורים וילדיהם במקומות ציבוריים, מה שימנע מההורים מבוכות מיותרות בדרך לאסלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת