התינוק שלא יזכה להכיר את אביו

במהלך יום הכיפורים נולד בן ראשון למשפחת שושן. אבל את הלידה הזו, עברה אם המשפחה לילך – לבדה. בעלה יוסי נהרג לפני קצת יותר מחודש מפגיעת גראד בבאר שבע. "הוא כל כך חיכה לרגע הזה, הלוואי שהילד הזה יילך בדרכו", אמרה האם הנרגשת

לילך ויוסי שושן חיכו הרבה זמן לרגע הזה. ביום הכיפורים נולד להם בן אחרי שתי בנות, אבל יוסי ז"ל לא היה שותף לרגע המאושר. "הוא היה חסר לאורך כל הדרך, מהתחלה ועד הליווי בבית החולים במהלך הלידה", סיפרה אלמנתו לילך. יוסי, נהרג לפני כחודש וחצי במהלך מתקפת גראדים על באר שבע, לאחר שרקטה התפוצצה בסמוך אליו.

עוד לפני מותו, הספיק יוסי לרכוש עבור בתו שעלתה לכיתה א' את כל הספרים והמחברות, ועכשיו לילך תצטרך לעמוד לבדה בראש משפחה בת ארבע נפשות. "חבל לי שהוא לא ראה אותו", אמרה שעות לאחר הלידה, "מה שבטוח, יוסי ילווה אותי לאורך כל הדרך, הלוואי שהילד הקטן ימשיך בדרך של אבא שלו, הלוואי ואוכל לעשות את זה".

יוסי נהרג בדרך לאשתו

שושן, לשעבר שוער בקבוצת עירוני אופקים, היה בדרך לאסוף את אשתו לילך שהייתה אז בחודש השמיני להריונה. אחיו של שושן שמעו על מותו במהלך חופשתם באילת.

יוסי עשה את דרכו מאופקים לבאר שבע לאסוף את אשתו מבית אחיה המתגורר בעיר. אחת מרקטות הגראד שנורו אמש לעבר העיר פגעה ישירות ברכב שבו נסע. שושן שמע את האזעקה, יצא מרכבו אך לא הספיק לתפוס מחסה. שושן הותיר אחריו את רעייתו שתמשיך לגדל לבד את שתי בנותיו ואת התינוק שנולד, מבלי שיזכה להכיר את אביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת